Civic FK7 Güzel sohbet olsun...

Xedos

Özel Üye
Değerli arkadaşlar selamlar,
İsmim Övgü ve Ankara'dan yazıyorum. Gereğinden yaşlıyım ve bunun gereğini yerine getirmeyen bir araç kullanım tarzım var. Otomobil merakım çoğunuz gibi küçük yaştan beri var ve işimi görebilecek kadar mekanik bilgiye de sahibim.
Herhangi bir markanın fanatiği değilim. Hatta malımı bir översem bin döverim. Mümkün olduğunca dürüst olmaya çalışırken patavatsızlık da edebilirim. Tüm dinlere ve uluslara saygı duyarım. Kişi ya da kurumları değil, insanı önceliklendiririm. İnsana tapana acırım ve saygı duymam. Herkesin hoşlanacağı biri değilim kısaca.
Çokça Ford, Opel ve en çok BMW kullandım ve UDM'i oldukça beğenirim. Hemen hepsi sıfırdı, eskilerle ve sorunlarıyla pek ilgilenmem. Yıllar geçtikçe ve şartlar değiştikçe araçlarım da değişmiştir. Şimdi de 2020 model Civic HB Sport+ manuel bir aracım oldu.
Uzun yazdım kusura bakmayın. Dilerim güzel sohbetlerimiz olsun...

Aracınız
Civic FB7 2014
Değerli arkadaşlar selamlar,
İsmim Övgü ve Ankara'dan yazıyorum. Gereğinden yaşlıyım ve bunun gereğini yerine getirmeyen bir araç kullanım tarzım var. Otomobil merakım çoğunuz gibi küçük yaştan beri var ve işimi görebilecek kadar mekanik bilgiye de sahibim.
Herhangi bir markanın fanatiği değilim. Hatta malımı bir översem bin döverim. Mümkün olduğunca dürüst olmaya çalışırken patavatsızlık da edebilirim. Tüm dinlere ve uluslara saygı duyarım. Kişi ya da kurumları değil, insanı önceliklendiririm. İnsana tapana acırım ve saygı duymam. Herkesin hoşlanacağı biri değilim kısaca.
Çokça Ford, Opel ve en çok BMW kullandım ve UDM'i oldukça beğenirim. Hemen hepsi sıfırdı, eskilerle ve sorunlarıyla pek ilgilenmem. Yıllar geçtikçe ve şartlar değiştikçe araçlarım da değişmiştir. Şimdi de 2020 model Civic HB Sport+ manuel bir aracım oldu.
Uzun yazdım kusura bakmayın. Dilerim güzel sohbetlerimiz olsun...
@Xedos Merhabalar tanışdığımıza memnun olduk CivicTr ailesine hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle iyi günler güvenli sürüşler dileriz.
Araç hakkında bilmediklerinizi veya merak ettiginiz özellikleri hakkında konu açarak yardım isteyebilirsiniz bir çok arkadaşımız yardımcı olucaktır.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba hoş geldiniz.
tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
iyi forumlar.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hoş geldiniz. Araçlar hakkında olumlu olumsuz görüşlerinizi tecrübelerinizi paylaşmanız bizlere de fikir sunmuş olur. Güzel günlerde kullanın aracınızı.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Xedos yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Keyifli forumlar dilerim.

Xedos

Özel Üye
değerli dilekleriniz için teşekkür ederim. dönüş hızınız forumun aktif olduğunu kanıtlar nitelikte. çok mutlu oldum. araçlarla ilgili görüş paylaşmayı çok isterim. halen çok tercih edilen modeller 3, 4 ve 5 serileri. özellikle 5 serisi bir çok kullanıcı için ciddi bir upgrade hedefi. aslında yazmayı unutmuşum ama 3 sene kadar da passat 8 ve 8.5 geçmişim var. onlar da bir 100bin KM kullanımım dolmuştur. meraklısı da çok ama ben biraz zor dayandım diyebilirim sürüş zevksizliği nedeniyle. onunla da ilgili bir yazı paylaşmak isterim.

Ad Soyad
Onur Yılmaz
Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Hb ve manuel❤️ hanim manuel kabul etseydi ben de tercihimi manuelden yana kullanirdim. Hizlanma konusunda tatmin ediyor otomatik ama o vites gecisi sesi yok, dumduz gidiyor diye hayiflaniyorum :)

Hosgeldiniz aramiza. Fk7 ile ilgili cok sorum oluyor, sizin gibi bilgili kisilerin gelmesi guzel. Yapacaginiz degisiklikleri merakla bekliyorum.

Geri