Halojen Far Ampulu

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
2012 FK1 kasa 1.4 civic hb aracımın kısa far ampulu patladı. Servis 145 TL fiyat çekti. İnternetten Sipariş vereyim dedim ama satıcılar ampul kodunu istediler. Bilen bi satıcı bulamadım maalesef. En sonunda söktüm baktım, kısalar H7, uzunlar H1 dir, bilginize.. sipariş verirken ben uğraştım, sizler bari uğraşmayın. Kısalar İçin N11 den General Elektiric Megalight %150 diye bir ampul aldım, çifti 75 TL.. kendim taktım, daha beyaz ve daha parlak oldu.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Klasik servis yaklaşımı. Ancak, orjinalinin üzerinde güçte ampül takımı risklidir. Daha yüksek güç daha parlak olmasının yanında daha fazla ısı demektir. Başka marka araç kullanan bir arkadaşımın başına geldi, ampul soketi erimişti. Orijinal güç ile ayni güçte olan seçim öncelikli olmalı bence.

Aracınız
Civic FC5 2018
%150 daha parlak diye satılan ampüllerin gücü orijinalleriyle aynı. Hepsi 55w. Lümen değerleri aşırı farketmez, %10-20 kadar ancak. İşık parlaklığı daha yüksek oluyor fakat ömrü normal ampullerin yarısı kadar. Normal ampuller 500saat iken bunlar 200-300 saat arasında ömür verir.. Daha beyaz olmasını ampülün bir kısmını maviye boyayarak yapıyorlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Bizim arabalar İngiltere üretimi. Üzerinden çıkan ampul NARVA diye bir marka. Polonya üretimi. 2012 den beri ilk değişim. 8 sene gitmiş bu ampul. Servis Osram marka takacaktı. Şimdi taktırdığım ampul General Elektiric marka ve Macaristan üretimi. Öncekine göre çok daha parlak ve beyaz.. Bariz fark var aydınlatmada.. Bakalım ne kadar gidecek.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Bizim arabalar İngiltere üretimi. Üzerinden çıkan ampul NARVA diye bir marka. Polonya üretimi. 2012 den beri ilk değişim. 8 sene gitmiş bu ampul. Servis Osram marka takacaktı. Şimdi taktırdığım ampul General Elektiric marka ve Macaristan üretimi. Öncekine göre çok daha parlak ve beyaz.. Bariz fark var aydınlatmada.. Bakalım ne kadar gidecek.

Geri