Hangi Marka Yakıt

Aracınız
Civic FC5 2019
Markanın kendi işlettiği istasyon olduğunu nasıl anlarız? İnternet sitesinde bayi listesinde mevcutmu acaba
Hepsi aynı. Markanın kendi işlettiği, 3. kişilere işlemediği istasyınlardan alın. Hile rafineride değil istasyonda döner çünkü

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Markanın kendi işlettiği istasyon olduğunu nasıl anlarız? İnternet sitesinde bayi listesinde mevcutmu acaba

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Fiyat tabelasının en altında yazar. Shell petrol a.ş, bp petrolleri aş, petrol ofisi a.ş gibi...totalde güzel enerji yazıyor.

Alacağınız fişte de bu şekilde yazar.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
2 senedir Opetten Şaşmadim, bir aksilik olmadığı sürece değiştirmeyecrgim de. Tüm verilerin hep tutarlı. Genelde aynı istasyondan alırım, uzun yolda bile istasyonlarım belli olur. Forum efsanesi gibi geliyor bana biraz.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Enteresan durum var. TÜRAŞ tan tüm firmalar için çıkan yakıtı daha kaliteli olduğuna İnan bir kitle ve inandıran reklam elemanları olduğunu düşünüyorum. Tüm yakıtlar aynı yerden çıkıyor. Sadece istasyonundaki pompa hileli olabilir. Gerisi reklam ve algı yönetimi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Benzinde Shell V-Power ın performansı iyi evet ama LPG konusunda bu aralar emin olamıyorum. Son üç depodur PO deniyorum. Bu lanet lpg den bir kurtulamadık zaten ülkecek. Ağzına sı..ıyo arabaların.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benzinde Shell V-Power ın performansı iyi evet ama LPG konusunda bu aralar emin olamıyorum. Son üç depodur PO deniyorum. Bu lanet lpg den bir kurtulamadık zaten ülkecek. Ağzına sı..ıyo arabaların.
Ne yapıyor ki ? Bende makyajlı Eco exetuve var, nerde en ucuz irfan alıyorum hiç bir gün de bir tekleme aksilik ya da çekişte düşüş hissetmedim. Benzinle LPG arasında bile çekiş farkı olmadığını hepimiz biliyoruz ama sadece psikolojik olarak benzin 8 lira olunca tabi daha temiz ve çok daha atık olmalı. Benzin ile LPG arasında çekişte yüzde 1 gibi bir çekiş farkı bile olmadığını ve kullanıcının da bunu anlayabilmesi imkansız olduğunu çok yerde duydum ve kendim bizzat anlamıyorum. Bazen kalibre ederken yanlışlıkla benzine alıyorum ama benzinde olduğunu hiç hissediyorum:( Bende mi problem acaba ona da anlam veremedim.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ne yapıyor ki ? Bende makyajlı Eco exetuve var, nerde en ucuz irfan alıyorum hiç bir gün de bir tekleme aksilik ya da çekişte düşüş hissetmedim. Benzinle LPG arasında bile çekiş farkı olmadığını hepimiz biliyoruz ama sadece psikolojik olarak benzin 8 lira olunca tabi daha temiz ve çok daha atık olmalı. Benzin ile LPG arasında çekişte yüzde 1 gibi bir çekiş farkı bile olmadığını ve kullanıcının da bunu anlayabilmesi imkansız olduğunu çok yerde duydum ve kendim bizzat anlamıyorum. Bazen kalibre ederken yanlışlıkla benzine alıyorum ama benzinde olduğunu hiç hissediyorum:( Bende mi problem acaba ona da anlam veremedim.

Hocam ilk LPG ile kullanınca hiç fark yok gibi geliyor insana doğru ama belirli bir km geçtikten sonra illaki fark ediyor

Aracınız
Civic FB7 2012
Hocam ilk LPG ile kullanınca hiç fark yok gibi geliyor insana doğru ama belirli bir km geçtikten sonra illaki fark ediyor

Hocam ben 16.000 km dir lpg de kullanıyorum, arada benzine alıyorum. Aracım 124.000 km de. Cidden fark hissetmiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019

Hocam bunu ben demiyorum bu işin içinde olanlar ve istatistik kullanarak söylüyorlar. Gerçekten bende öyle düşünüyorum tamamen psikolojik ve kendimizi rahatlatmak için buna kanaat getiriyoruz.

Geri