Hangi otomatik aracı onerirsiniz

Aracınız
Herkese selam olsun dostlar..eşim için 40-50bin bandında otomatik hb araç bakıyorum hangi markalari onerirsiniz hangilerinden uzak durmam gerekiyor..yada içimizde jazz satan varsa görüşlerinize ihtiyacım var..şimdiden teşekkür ediyorum hepinize

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese selam olsun dostlar..eşim için 40-50bin bandında otomatik hb araç bakıyorum hangi markalari onerirsiniz hangilerinden uzak durmam gerekiyor..yada içimizde jazz satan varsa görüşlerinize ihtiyacım var..şimdiden teşekkür ediyorum hepinize

Otomatik kısımlarını pek bilmiyorum ama bana göre sıralama,

Jazz, Yaris, Micra, Polo, Clio HB, İ20

Aracınız
B sınıfı düşünüyorsanız jazz, yaris uygun olur bence.

Benim eşimin kullandığı otomatik WV Bora'm var. Yaz döneminde ilana koymuştum ama fiyatta anlaşamadığım için satmamaıştım ilgilenenlere. Yaz dönemi tekrar ilana koyacağım. Eğer Bora ilginizi çekerse görüşebiliriz.

2004 model otomatik, 96000km, ön çamurluklardan 1 tanesi boyalı ama hangisi hatırlamıyorum, lpg'li. Ben 85000kmde almıştım. Lpg'yi 88000kmde kendim taktırdım. Benden önce araç Bursa Doğuş bakımlıymış. Yaklaşık 1,5 yıldır bende araç.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Aslında i10 cvt bayan için en iyisi ama piyasası uçtuğu için neredeyse i20 ile aynı fiyatta.

Bence i10 yada i20.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
@dtbeyaz bey,o fiyat bandında 2005-2006 toyota corolla hb,f/p olarak ve kullanım olarak daha makul geliyor,artı satarkende değer kaybı yaşatmaz prim yapar,
jazz düşünürseniz,araç cidden güzel ve işlevsel ama fiyatları ciddi anlamda yüksek bir araba ve piyasada temizini bulmak çok zor.Hal böyle olunca yıpranmış bir jazz yerine ota halli/temiz bir hb corolla daha mantıklı geliyor.Hatta prim yapması önemli değil diyorsanız eğer, mazda 3 veya nissan almera hb olanların temizini bu fiyatlara bulabileceğinizi düşünüyorum.

Aracınız
Teşekkür ediyorum arkadaşlar sağolun Hyundai İ10 lar gerçekten güzel cvt şanzıman olduğunu bilmiyordum..Toyota piyasasi da pahalı jazz i aratmıyor sanki hocam Opel uygun çok var piyasada.corsa lar nasıl acaba

Aracınız
Civic FB7 2013
Teşekkür ediyorum arkadaşlar sağolun Hyundai İ10 lar gerçekten güzel cvt şanzıman olduğunu bilmiyordum..Toyota piyasasi da pahalı jazz i aratmıyor sanki hocam Opel uygun çok var piyasada.corsa lar nasıl acaba

Opellerde de 1.2 easytronic değilde, 1.4 tam otomatiklere bakmanızı tavsiye ederim ama onlarda da temiz olanları çok uçuk rakamlara satarlar,birazcık çok yakar ama rahat araçtır.Fakat bu fiyat aralığında temizini bulmak imkansız diyebilirim.

Aracınız

Hocam corsalarda kemikli çok sağlamdır. D kasasımı 7 yıla yakın kullandım. Hatta i serisi, jazz, yaristrn bile çok sağlam kasası var. Fakat direksiyon kutusu kronik ve 1.4 tam otomatiğe 4 vites ve 10lt şehir içi yakıyor. Yanı işin içine birde lpg girecek. 1.2 leri de eaytronik benim kullandığım şanzuman.

Ben onun için 1.1 yada 1.2 i serisi önermiştim.

Aracınız
Opellerde de 1.2 easytronic değilde, 1.4 tam otomatiklere bakmanızı tavsiye ederim ama onlarda da temiz olanları çok uçuk rakamlara satarlar,birazcık çok yakar ama rahat araçtır.Fakat bu fiyat aralığında temizini bulmak imkansız diyebilirim.
Aynen katılıyorum.

Geri