Hareket ettikten sonra kapıların kilitlenmesi

hkilic

0
Aracınız
Herkese Merhaba,

Honda Civic otomatik dizel executive sahibiyim, Daha yeni olduğu için bilemedim, o yüzden sormak istedim. Hareket ettikten sonra kapılar otomatik olarak kilitlenmiyor. Böyle bir özellik yok mu, yoksa ayarlardan aktif edilebiliyor mu acaba ? Teşekkür ederim

Bayinin dediğine göre güvenlik nedenlerinden dolayı( ne alaka bilmiyorum) orijinalinde hem aracın kendisini kilitlemesi hem de camların hepsini aynı anda kapatması yok. Sonradan bu özellikleri taktırıyorlar.

Aracınız

Srkn55

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Güvenlik nedenleri falan palavra hocam yersen misali.. pazarlama stratejisi geregi koymuyorlar hepsi bundan ibaret. Baska markalarda guvenlik yok o zaman wv grunun cogunda standart var.. :p

Alin bi cam ayna modulu keyfinize bakın..
Forumdaen cok tutulan kullanılan satici ve urunudur. Ben kendim haric 3kisiye daha taktim gayet basarili...

https://urun.gittigidiyor.com/otomob...ntaj-386350377

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ürün çok başarılı bencede alın özellikle ayna kapatma konusunda

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Bayinin dediğine göre güvenlik nedenlerinden dolayı( ne alaka bilmiyorum) orijinalinde hem aracın kendisini kilitlemesi hem de camların hepsini aynı anda kapatması yok. Sonradan bu özellikleri taktırıyorlar.

şöyle bir hikaye duymuştum; bir japon aracı kaza yapıp kapıları kilitli kalmış, hatta bu yüzden yaralılara erişmekte zorlanmışlar, bu durum mahkemelik olmuş, bundan sonra japon firmaları sorumluluk altına girmemek için bu özelliği kullanıcıya bırakmışlar

Güvenlik olayının palavra olduğunu düşünmüyorum, bizim 2005 corolla’da var kapılar kitleniyor kontak açtığın zaman dışardan açılmıyor ama içerdende açılmıyor ya aracı stop etcen yada illa o kilit tuşuna basacan ne gerek var kitlenmesine istersem kilit tuşuna basar kitlerim

vtec kicked in yo !!!

Herkese Merhaba,

Honda Civic otomatik dizel executive sahibiyim, Daha yeni olduğu için bilemedim, o yüzden sormak istedim. Hareket ettikten sonra kapılar otomatik olarak kilitlenmiyor. Böyle bir özellik yok mu, yoksa ayarlardan aktif edilebiliyor mu acaba ? Teşekkür ederim
İyi günler. Bende 2012 fb7 var. Bu kilitleme olayını manuel olarak sürücünün solunda cam ayna kontrol mekanizmasından yapıyorsun. Otomatik olarak ayar varmı bilmem. Sizinle aynı düşünceler içindeyim. Ama bu bile gerçekten çok iyi. Çocuklar binince kapıyı da aynayıda sadece siz kontrol ediyorsunuz. Çocuk güvenliği için çok iyi. İyi günler dilerim.

LG-H870 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İyi günler. Bende 2012 fb7 var. Bu kilitleme olayını manuel olarak sürücünün solunda cam ayna kontrol mekanizmasından yapıyorsun. Otomatik olarak ayar varmı bilmem. Sizinle aynı düşünceler içindeyim. Ama bu bile gerçekten çok iyi. Çocuklar binince kapıyı da aynayıda sadece siz kontrol ediyorsunuz. Çocuk güvenliği için çok iyi. İyi günler dilerim.

Hb lerde anahtardan camlar ve aynalar kapandığı için (sanırım plus pakette sunroof da öyledir) bu ürün biraz pahalıya geliyor. Çünkü sadece otomatik kapı kilitleme için kullanılacak.
Bu yüzden ben ali expresten obd lock aldım. O zamanlar 30 liraydı. Hala kullanıyorum

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İçerden açılır ama kapılar

2013 fb7- 2016 fc5(manuel)- 2018 fc5

Geri