Hareket halinde video izleme

Aracınız
modul ile yardımcı oluyorum arkdaslar cıhazın arkadına sokey takıp işlemi cözmek istedim bu konu da yardım edebilirim en basit en garanti cözüm istediginiz zaman cıkartın istediginiz zaman takıp kullanın . iyi günler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ukirdi

0
Hareket halinde video izleme

[MENTION=7487]ahmet615[/MENTION] modulde YouTube dan müzik açıp izleyebiliyormusun giderken izleyemezsiniz sen söylediğin modülle sadece elfren iptal ediyor o modül usb den video izlenir sadece

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic_blue_exe_AiR

Aracınız
[MENTION=7487]ahmet615[/MENTION] modulde YouTube dan müzik açıp izleyebiliyormusun giderken izleyemezsiniz sen söylediğin modülle sadece elfren iptal ediyor o modül usb den video izlenir sadece

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic_blue_exe_AiR

onun icin
cfc71fb74f65c87cedd8d38677ca4daf.jpg
bu şekilde izliyorum

Aracınız
benim istedigim hateket halinde video mp4 hd 720/1080 kalitede video müzik klip flim indirdigim zman aracımda usb flaş bellegimi taktıgımda izleyebilmek zaten ben usb flaş bellek harıcınde bişey kullanmıyorum mp3 yada mP4 farketmiyo . diger bi şekilde telefonumdan istedigim şekilde görüntümü yansıtıyorum yine hareket ederken daha fazlasına gerek yok bana yetiyor bu iki ürün yetti . tşk ederim sizin emeginize saglık herkezin emegine saglık iyi günler dilerim .

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar benimde bu konuyla ilgili bir sorum olacak aracım elegance paket eski yorumlarda bu pakette video oynatılmadığı yazıyor ama benim 2018 model aracımda usb den oynatabiliyorum Sorum benimde kesip biçmeden hareket halinde nasıl video izleyebilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim

Geri