Harelet sorunu

Enes35

0
İyi akşamlar abilerim, 2 gün önce izmirde 1-2 saat felaket yağmur bastırdı. Lastik izası birikintilere girmek zorunda kaldım. Abarayı çok düşük hızla kullanarak eve getirdim garaja sokarken bi kesintisiz cıss sesi geliodu bi baktım devir ibresi full de hemen kapattım motoru açtım kaputu soğuttum motoru su ekledim 4 litre flan aldı yedekde boşmuş onuda doldurdum. Harelet göstergesi normale geldi bi kaç kişiye sordum gösterdim sorun yok kullan flan dendi bende aklımda şüpheyle bindim bi 7-8 km kullandıkdan sonra 2 diş artdı harelet indim hemen açtim kaputu fanlar çalışmıyordu sorun fanlarda ama fanların bozulması yagmurla alakalımı elektrik aksamında sorun var gibi bide arabanın klimasından fanı açınca motorundaki sağ fan çalısıyo soldaki yine çalışmıyor. Açınca hemen harelet normale geliyor. Ustamı aradım pazartesi getir dedi şimdi işe gider gelirken kullanıyorum. Napayım sizce binmiyeyimmi arabaya yoksa önerceginiz yapılması gereken bakılması gereken bi yeri varmı araç fd6 bu arada.

D6502 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes35

0
Tamam pazartesiye kadar kullanmam ama bu sorun yağmur suyundan mı kaynaklı oldu onu merak ediyorum

D6502 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
hocam yağmur birikintisinde fanına birşeyler temas etmiş olabilir yada sigortası varsa ona bir bak atmış olabilir,fan müşürünün soketleri çıkmış olabilir gözle biraz incele derim geçmiş olsuı

Geri