Hasar Durumunda

Aracınız
Civic FB7 2014
Merhabalar. Sabah park halindeki bir araca sürttük. Aracımız Fb7 2014 model .malesef sağ ön kapının ortasından arka çamurluga kadar hasar var . Kaskodan yaptırmayı düşünüyorum. Şirket yetkili ya da özel istediğiniz yerde yaptırabilirsiniz dedi . Sizlerin fikrini almak istedim bildiğiniz iyi kaporta ustası ya da servisi var mı ? Yetkili servis kapı değişimine gidebilir diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler..

Aracınız
Civic FD6 2010
Aracın hasarına göre boyasız göçük düzeltme ile yaptırmaya çalışın derim. Çok ekstrem bir hasar yoksa servise götürme. Kolay kolay boya yapmaz onlar. Ama dışarda rastgele yapılacağını düşünüyorsanız da servise yaptırın. Ama eğer kaskoyu bozup yapacaksanız daha sonradan kaskodan fazla cikacaginida unutmayın. Yapılma masrafına göre hareket edin derim. Birde şuan kurdan dolayı parça fiyatları almış başını gidiyor.

RMX2170 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
Aracın hasarına göre boyasız göçük düzeltme ile yaptırmaya çalışın derim. Çok ekstrem bir hasar yoksa servise götürme. Kolay kolay boya yapmaz onlar. Ama dışarda rastgele yapılacağını düşünüyorsanız da servise yaptırın. Ama eğer kaskoyu bozup yapacaksanız daha sonradan kaskodan fazla cikacaginida unutmayın. Yapılma masrafına göre hareket edin derim. Birde şuan kurdan dolayı parça fiyatları almış başını gidiyor.

RMX2170 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet, birkaç yerden fiyat alıp karar vermek daha mantıklı olacak sanırım.

Geri