Hava yastigi şişirici degişimi

Aracınız
Arkadaşlar geçen sene 2005 model civic ler için çağrı yapmışlardı airbag için. Bence bilgi toplama ve sistemi gözden geçirilmesi için yapılan bir durum bu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaslar randevuyu aldık gıttık dıyelım kazadan dolayı aırbaglar onceden acılmıssa ne olur ?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
arkadaslar randevuyu aldık gıttık dıyelım kazadan dolayı aırbaglar onceden acılmıssa ne olur ?
Revizyon edilmiş ise değiştirmezler ama aynı model takılmış ise değiştirirler. Kendi fikrim tabi. Ama prestij amaçlı hepsini de değiştiriyor olabilirler.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar arkadaşlar konuya şimdi bakıyorum bursa da inallar Honda da airbag şişiricileri değişti sordum servise sorun ne diye bir kaç araçta airbag şişiricileri arıza verdiği için açmamış kazada dolayısı ile değiştirmeye karar vermişler benim aracımın değiştirdiler ve çıkardıklarını gösterdiler değiştirdik gör gibisinden ve değiştirdiklerine dair evrak imzatıyorlar bilginize inallar bursa Honda'yı arayıp bilgi alabilirsiniz

Aracınız
9741747b13fab17423852364616954b8.jpg

Dayımın 2007 dream aracını gaziantep honda mesaj gelmemesine rağmen değistirdi. Diğer dayımın 2006 aracını da mesajsız sakarya honda değişti. Mesaj gelip gelmemesi önemli değil tanidiklariniza iletin, servisle mutlaka görüşsünler. Airbag bu hayati bir konu.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Zonguldak ersavastan gün aldik bakalim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben Aydın ilindeyim ve bu mesajdan sonra dün servisi aradım bugün 11:00'e randevu verdiler ve 45 dk'da ücretsiz değişim sağlandı. Ama bana değişim ile iligli hiçbir belge verilmedi. Değişim sonrası belge alan var mı?

Geri