Hava Yastığı Şişirme Aparatı Degisimi

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben 2002 vitec bıraktım mersin servise bıraktım 20 dakikada değiştirdik dediler umarım değişmiştir

ASUS_Z012S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kisa suruyor ya ben goturdum 2 2.5 saat dedi. Aradan 2 saat gecmis daha baslanmamisti parcayi koltuga koymuslardi gordum. Sonra cocuk geldi yapmaya basladi, 15dk sonra arac hazir dediler

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Kisa suruyor ya ben goturdum 2 2.5 saat dedi. Aradan 2 saat gecmis daha baslanmamisti parcayi koltuga koymuslardi gordum. Sonra cocuk geldi yapmaya basladi, 15dk sonra arac hazir dediler

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.
Gözle göremeyince şüphe içinde kaldım

ASUS_Z012S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar merhaba. Bende bugün servise gittim ve ücretsiz değişimin yapıldığını öğrendim isterseniz honda resmi sitesinden de bakabiliyorsunuz. Satış sonrası sekmesinden ürün güncelleme kampanyasından şase no ile sorgulama yapabiliyorsunuz.İzmir de bana yakın olan çamkıran a geldim 2-2.5 saat sürer dediler ama 4 saatte zor teslim ettiler ki 15-20 dk süren bir işlem olduğunu sitede ki diğer arkadaşlarımızın tecrübelerinden öğrendik. Ama ben değişmesinden yanayım şakası yok. Bence vakit kaybetmeden servis ile görüşüp halletmeliyiz diye düşünüyorum.

F3311 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
17.03.2018 cumartesi Bursa İnallar Honda da değişim yaptılar. Yaklaşık 2 saat sürdü.

İmkansızı dene, belki değildir!

Aracınız
Honda CRV
Merhaba,

2004 civic hb kullanıcısıyım, servis mesajı bana da geldi, değişime çağırıyorlar. Bu değişimde göğüsteki hava yastığı komple mi değişiyor yoksa sadece içerisinde bir parça mı? değiştiren arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. Benim öğüste tam hava yastığının üzerinde bazı çizikler var o yüzden soruyorum.
Bir de kazalı, daha önce airbag açmış ve tamir edilmiş araçlar için de bu değişim geçerli midir?
SAğ tarraftaki değişiyor lar servisle konuştum banada msj geldi kayıt yaptım.

Geri