Civic FC5 Hdmı kablo iphone için

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba araca daha hakim olamadım :) video izleme özelliğini servise açtırdım iphone 6s plus kullanıyorum telefondan youtube vb programları yansıtmak için hdmi kablosunu nasıl nerden almamı tavsiye ediyorsunuz birde bu kablo usb yerine mi takılıyor? Af ola yeni öğreniyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Merhaba araca daha hakim olamadım :) video izleme özelliğini servise açtırdım iphone 6s plus kullanıyorum telefondan youtube vb programları yansıtmak için hdmi kablosunu nasıl nerden almamı tavsiye ediyorsunuz birde bu kablo usb yerine mi takılıyor? Af ola yeni öğreniyorum

Aracınız hayırlı olsun. "video izleme özelliğini servise açtırdım" derken neyi kastettiğinizi anlamadım. Vitesin alt arka kısımda HDMI girişi olmalı oraya takabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hareket halinde iken video izlemeyi açtırdım. Hdmi kablosu kullanarak telefonda bulununan youtube ekranı vs. Bunları multimedyaya aktarmak istiyorum. Ayrıca iphone için hdmi kablosu tavsiyeniz var mıdır?

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Hareket halinde iken video izlemeyi açtırdım. Hdmi kablosu kullanarak telefonda bulununan youtube ekranı vs. Bunları multimedyaya aktarmak istiyorum. Ayrıca iphone için hdmi kablosu tavsiyeniz var mıdır?

Servisler bu açma işini yapmıyorlar diye biliyorum. HDMI kablosu hakkında maalesef bilgim yok.

Aracınız
Civic FC5 2020
Car play bağlanıyor sıkıntı yok fakat car play de youtube felan yok hdmi kablo ile bunu yapabilirmiyiz diye öğrenmeye çalıyorum teşekkür ederim

Aracınız
Civic FC5 2017
iphone da hdmi kablosuyla görüntü aktarılıyor mu bilmiyorum ancak jailbreak yaparak aktarıldığını duymuştum usb den

aykutoğlu

Özel Üye
Normal kablo ile oluyor ama araya Lightning diye bir ara aparat lazım diye biliyorum. Bu şekilde hem görüntü aktarımı hemde şarj edilebilme imkanı oluyor.
Bana sorarsanız gereksiz masraf olarak görüyorum. İstediğiniz klipleri youtube den indirip usb belleğe atıp kolcak altındaki usb den bağladığınızda aynı işi çok iyi şekilde görüyor hemde vitesin ön kısmındaki usb den telefonu bağlayarak hem şarj hem car play kullanabiliyorken hemde video izleyebilirsiniz. Ben yerli yabancı klipleri mp3 leri farklı farklı klasörlere koydum multimedya üzerinden çok güzel ve kolay bir usb yönetimi yapmışlar tavsiye ederim. Bu arada bunu kablosuz olarak yapabileceğiniz aparatlar da var ama dediğim gibi gereksiz ve çok masraflı

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Geri