Herkese denizliden selam

eBydmr

0
Aracınız
2012 fb7 elegans otm ile aranıza katıldım bundan önceki aracım 2003 1.6 imprezaydı civic almaya karar verdiğimden beri forumda stalker olarak dolaşıyorum aracımı almadan tanışma kısmına bişey yazmak istemedim ismim erdem 25 yaşındayım denizlide yaşıyorum ve aşçıyım[\b] aracımı bursadan aldım ve gittiğimde haylowerdan direk air montajını yaptırdım uzun yolda 23.5 krşları gördüm (benzin 4.98) fakat şehir içinde bir süre idare bile edemeyecek durumda fazla yakıyor favori kategorim dış aksesuar iken aniden lpgye dönüşü verdi aracı aldığım günlerde bodykit siparişimide verdim şuan makul fiyatlarda beni üzmeyecek bir kit ve usta arayışındayım herkese tekrardan merhaba herkese iyi forumlar
431b72dc5fad7af7b9dfcfe0efdf9574.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5009]eBydmr[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Aracınız
Hayırlı olsun. Güzel araç. Bende senin durumundayım. Aracı alalı iki hafta oldu. Şuan gözlem yapıyorum herhalde lpg ye geçiş yapacağım.

Tsunami TS

eBydmr

0
Aracınız
Hayırlı olsun. Güzel araç. Bende senin durumundayım. Aracı alalı iki hafta oldu. Şuan gözlem yapıyorum herhalde lpg ye geçiş yapacağım.

Tsunami TS
Teşekkür ederim aklımdaki herşeyi erteleyip lpg ye yönelttim kendimi lpg takıldıktan sonrada yeni taktırdığım air ları muayne için söktürüp taktırmam gerekecek zor günler bekliyor :)

nokiac

0
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin Erdem kardeş. Aracın güzelmiş. Ben de Denizli de yaşıyorum.

eBydmr

0
Aracınız
[MENTION=5203]nokiac[/MENTION] teşekkür ederim memnun oldum mesajı şimdi görüyorum aracı alalı 2 ay oldu bi kaç eklenti yaptım şimdilik biraz ara verdim sayılır yaza doğru umarım biraz daha değişiklik yapacam profil fotosuna tıklıyorum bi türlü senin arabayı göremedim bulanık açılıyor füme gibi sanki
ff6c7e99af536d10d91491973aa4999c.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hemsehrim hosgeldin :) [MENTION=5009]eBydmr[/MENTION]
[MENTION=214]Sercan[/MENTION] imprezadan siyah civic'e :)

CivicTR Mobile App

eBydmr

0
Aracınız
Herkese denizliden selam

[MENTION=198]slayerxp[/MENTION] hoşbulduk siyah imprezadan siyah civic'e diyelim o zaman ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri