Herkese denizliden selam

eBydmr

0
Aracınız
Herkese denizliden selam

[MENTION=194]Can[/MENTION] gerçekten mi sök tak 300 istiolar faturayı kestirmedim şimdi pozisyon yok diye eğer öyleyse gideyim direk [MENTION=198]slayerxp[/MENTION] [MENTION=214]Sercan[/MENTION] impreza kaç model kaç motor hayırlı olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sercan

0
Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] gerçekten mi sök tak 300 istiolar faturayı kestirmedim şimdi pozisyon yok diye eğer öyleyse gideyim direk [MENTION=198]slayerxp[/MENTION] [MENTION=214]Sercan[/MENTION] impreza kaç model kaç motor hayırlı olsun

99 Model 2.0 Motor WRX STI donanımlı

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

eBydmr

0
Aracınız
[MENTION=214]Sercan[/MENTION] allah kaza bela vermesin gönlümde 2001 wrx yatıyor forgetli 550+ bg alacam ama vakti var vazgeçmedim subarudan yanlız 99 modelde wrx sti yok gc8 dir o

Sercan

0
Aracınız
[MENTION=214]Sercan[/MENTION] allah kaza bela vermesin gönlümde 2001 wrx yatıyor forgetli 550+ bg alacam ama vakti var vazgeçmedim subarudan yanlız 99 modelde wrx sti yok gc8 dir o

99 model orjinalde yok evet üzerinde STI donanımları var sadece GC8 şase kodu. +550hp için sakın WRXe bulaşma maddi olarak üzer. STI alman daha mantıklı piston krank DCCD şanzuman için. O güçlerde WRX'de çok fazla kırım yaşarsın. Alacağın donanımlar STI veya daha üstü ürünler olucak aynı paraya gelir. Tavsiye etmem

eBydmr

0
Aracınız
[MENTION=214]Sercan[/MENTION] burdur bucakta bektaşoğlu garaj var bi wrx alıp onlara forgetletecem pek sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum bu yüzden daha önce alıyordum 1.6 ile kaza yaptım 18 bin yedi ertelemek zorunda kaldım sti alabilecek pozisyonum yok stinin ölüsü bile para ben kelepir alıp toplama peşindeyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sercan

0
Aracınız
[MENTION=214]Sercan[/MENTION] burdur bucakta bektaşoğlu garaj var bi wrx alıp onlara forgetletecem pek sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum bu yüzden daha önce alıyordum 1.6 ile kaza yaptım 18 bin yedi ertelemek zorunda kaldım sti alabilecek pozisyonum yok stinin ölüsü bile para ben kelepir alıp toplama peşindeyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tabii dediğin mantıklı WRX alıp yavaş yavaş toplamak maddi açıdan direk STI almaktan daha uygun. Kırıldıkça STI parçaları ile değiştirisin sonunda STI olur araba yavaş yavaş o zaman

Geri