herkese selam

Aracınız
herkese selamlar dün aldıgım 2015 model civic ile denizliden aranıza katılmış durumdayım artık arac hakkında bılmedıgım cogu şeyı forum sayesınde öğreneceğim inşallah ilk sorum sağ camın altındakı bu kutu nedir çözemedim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2795]lord_omen[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Aracınız
hoşgeldiniz GPS anteninin montajı değişiklik gösteriyor mı böyle benim araçta böyle bişey yok :)

Aracınız
hoşgeldiniz GPS anteninin montajı değişiklik gösteriyor mı böyle benim araçta böyle bişey yok :)
Benim arabada pioneer sph-da100 var. Onun gps anteni göğüslüğün içinde. Sizin teyp in gpsini dışarıya koymuşlar. İstenirse içeriye konulabilir. Daha iyi çekmesi için öyle bişey yapmışlar ama hoş değil.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Benim arabada pioneer sph-da100 var. Onun gps anteni göğüslüğün içinde. Sizin teyp in gpsini dışarıya koymuşlar. İstenirse içeriye konulabilir. Daha iyi çekmesi için öyle bişey yapmışlar ama hoş değil.

bende fabrikada takılan cylocone var orjinal navigasyon gps anteni nerde bilmiyorum inanın :D bu arkadaşın aracında göğsün üstüne koymuşlar

Aracınız
bende fabrikada takılan cylocone var orjinal navigasyon gps anteni nerde bilmiyorum inanın :D bu arkadaşın aracında göğsün üstüne koymuşlar
Fabrikada takılan diye bişey yok aslında ya. Servise bildiğiniz göğüslük boş geliyor. Servis takıyor. Oradaki takan eleman nasıl takarsa artık....

Geri