HGS etiketini nereye yapistirmali.

Aracınız
Merhabalar;
Hgs etiketini en ideal nereye yapistirmak gerekiyor?
Simdiden cevaplariniz icin tesekkurler...

Note 3'ten Civictr app kullanilarak gonderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar;
Hgs etiketini en ideal nereye yapistirmak gerekiyor?
Simdiden cevaplariniz icin tesekkurler...

Ön camda iç dikiz aynasının hizasına yapıştırırsanız sıkıntı olmaz...

Ben kendi aracımda cama yapıştırmayı uygun bulmadığım için petrollerin indirim kartına yapıştırdım. Geçerken ön cama tutuyorum. Adana da hava çok sıcak olduğu için hgs etiketi bir süre sonra deforme oluyor.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Son düzenleme:

gazi06

0
Aracınız
Ben etiket felan yapıştırmıyorum zaten palakadan okuyor bir de etiket mi tutalım :D

Aracınız
Bilgiler icin tesekkur ediyorum.
Aslinda hgs etiketini alirken plakadan islemin yapildigini soylemislerdi. Fakat Izmir Torbali hattinda birkac defa olmasi gereken 2.75 Tl yerine 4Tl yi okuyunca acaba etiket yapistirmadigim icin boyle bir fark mi olusuyor diye dusundum. 3-4 defa da denedim, hakikaten bir fark olduguna kanaat ettim. O sebeple etiketi takmak istedim açıkçası. Size boyle bir sey denk geldi mi acaba?

gazi06

0
Aracınız
Bilgiler icin tesekkur ediyorum.
Aslinda hgs etiketini alirken plakadan islemin yapildigini soylemislerdi. Fakat Izmir Torbali hattinda birkac defa olmasi gereken 2.75 Tl yerine 4Tl yi okuyunca acaba etiket yapistirmadigim icin boyle bir fark mi olusuyor diye dusundum. 3-4 defa da denedim, hakikaten bir fark olduguna kanaat ettim. O sebeple etiketi takmak istedim açıkçası. Size boyle bir sey denk geldi mi acaba?

Ben etiketi göstermiyorum bazen kaçak geçiş ücreti olarak 219 tl görünüyor fakat orada yazanın pek bi önemi yok sanırım. Sonradan 2.5 tl olrak kesiyor. İsterseniz bakiyenizi kontrol ederek deneyiniz.

Son düzenleme:

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
hgs için cam aparatları var. yapıştırmanıza ggerek olmayabilir:)

Ruhsatin icine koyun. Giseye gelince ruhsati aç cama tut. Okur. Hgs simdi 50 lira mi ne. Satarken direkt plaka değiştirirsiniz. Bosuna para vermessin.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri