HGS'yi Kendi Yapışkanıyla YAPIŞTIRMAYIN

Mrb arkadaşlar, yeni almış olduğum araçta cama HGS takılıydı. Neyse çıkardım aldığım kişiyede iptal ettirmesini hatırlattım. Veee Bingo camda mis gibi yapışkanımız oldu. Daha önce yeni kasa city aracımda jiletle kazırken camı cizdiğimden dolayı tecrübeliydim ve önce sıcak suyu üzerine sürüp arkasından tırnağımla yavaş yavaş kazıdım, çok az kalsada çıktı. Ne camda çizik var nede yapışkan. :p

İşin özü HGS'yi ASLA kendi yapışkanlı haliyle camınıza yapıştırmayın, yapıştırdıysanız da kesinlikle jiletle kazımayın.

HGS'yi cama bant ile yapıştırın ve bant hgsden fazla dışarı çıkmasın, çok küçük yerleri yapışsın yeter..

Aracınız
Civic FC5 2019
Aynen plakadan okuyor ama önceden bir yapışkan varsa jiletle kazıyıp birde aseton ile silerseniz iz falan kalmıyor eaki arabamda öyle yapmıştım şimdi bendede yapışık değil sorunsuz gidiyorum zaten kredi kartına bağlı bakiyesi

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Talip Avcı
Aracınız
Civic FD6 2007
Yapistirmaya gwrek Yok hgs kaydin varsa icinde bakiye de yeterliyse plakadan okuyor zaten sistem.
Bosuna cami kirletmeye gerek yok
+ eğer yapıştırdıysanız da tiner, gaz yağı, benzin, mazot gibi petrol ürünleriyle çıkarabilirsiniz, çok zorlamaya gerek yok. 😀

Geri