HGS'yi Kendi Yapışkanıyla YAPIŞTIRMAYIN

Mrb arkadaşlar, yeni almış olduğum araçta cama HGS takılıydı. Neyse çıkardım aldığım kişiyede iptal ettirmesini hatırlattım. Veee Bingo camda mis gibi yapışkanımız oldu. Daha önce yeni kasa city aracımda jiletle kazırken camı cizdiğimden dolayı tecrübeliydim ve önce sıcak suyu üzerine sürüp arkasından tırnağımla yavaş yavaş kazıdım, çok az kalsada çıktı. Ne camda çizik var nede yapışkan. :p

İşin özü HGS'yi ASLA kendi yapışkanlı haliyle camınıza yapıştırmayın, yapıştırdıysanız da kesinlikle jiletle kazımayın.

HGS'yi cama bant ile yapıştırın ve bant hgsden fazla dışarı çıkmasın, çok küçük yerleri yapışsın yeter..

ailkay

0
Ynt: HGS'yi Kendi Yapışkanıyla YAPIŞTIRMAYIN

Ben yapıştırmadan bi.deniycem, sonuçları paylaşırım :)

yiğit

0

Diğer forumda da paylaşmıştım bu bilgiyi tekrar buraya yazayım
Kozyatağı- bostancı yanyoldaki aytemiz petrolden ben uzun aramadan sonra aparat aldım.
Hgs'yi aparayın içine yapışkanlı bölümü sökmeden aparatın tırnaklarından geçecek şekilde takıyorsunuz. aparatın kendi çift taraflı bantını da cama yapıştırıyorsunuz böylece istediginiz zaman hgs'yi aparatın içinden çıkartabiliyorsunuz. istediginiz zamanda komple aparatı sökebilirsiniz.

Ücreti 1 TL ve Anadolu yakasında bulabildigim tek yer orası. kaynarca opettede oldugunu ögrendim oradanda temin edilebilir sanırım.

İsteyen arkadaşlara resim çekip gönderebilirim. basit ama etkili bir çözüm.

Saygılaırmla

Kgs - Ogs - Hgs bakalım birkaç ay sonra ne çıkartacaklar beklemesi, masrafi ve çilesi hep bize vatandaşa o kadar para topluyorlar bari yapışkanını kaliteli yap camdan sökerken iz bırakmasın oda yok bizim millete deveyi diken değilde diğeri kıymetli demek ki tuhaf.

Ad Soyad
Ramazan Uçar
Aracınız
Civic FE1 2021
hgs'yi cama yapıştırmasam, geçiş esnasıdna plakadan okuma yapabilir mi? Böyle bir uygulama var mı arkadaşlar?

Aracınız
Civic FB7 2013
Cama bile yapıştırmak gerekmez plakadan okur ama ben sağlamcı adamım.
Hgs yi alınca üstündeki kağıdı hiç çıkarmadan bildiğiniz para bandı ile kenarlarından cama yapıştırdım.
1 yıldır sorun yok. Sökmek istersem de yine sorunsuz çıkartırım. Bant da camda belli bile olmuyor.

Geri