Hız sabitleyici sorunu

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba
2008 model civic 1.6 pre. otomatik arabama lpg montajı yaptırdım. Montajdan sonra hız sabitleyici çalışmıyor. Cruise tuşuna basınca cruise main yazısı çıkıyor fakat set düğmesine bastığımızda cruise control yazısı çıkmıyor. Lpg montajı yaparken ne gibi bir hata yapılmıştır.

Çetin

0
Aracınız
Merhaba
2008 model civic 1.6 pre. otomatik arabama lpg montajı yaptırdım. Montajdan sonra hız sabitleyici çalışmıyor. Cruise tuşuna basınca cruise main yazısı çıkıyor fakat set düğmesine bastığımızda cruise control yazısı çıkmıyor. Lpg montajı yaparken ne gibi bir hata yapılmıştır.
Hızınız 50 km civarının altı olursa çalışmıyor aceba hızınız düsükmüydü denediginizde

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
50 km nin üstündeydi fakat olmuyor. lpg montajı yapan usta bişey yaptı gibi geliyor fakat hız sabitleyicinin bağlantısını bilmediğim için bakamadım.

50 km nin üstündeydi fakat olmuyor. lpg montajı yapan usta bişey yaptı gibi geliyor fakat hız sabitleyicinin bağlantısını bilmediğim için bakamadım.

Kardes birde şoyle dene . cruse basılı tut sonra maine bas . calisirsa dugme bozuk ben boyle yapiyorum kurdan sokuyorum oraya cruse basili duruyor maine bastigimda sabitliyor

Aracınız
Civic FC5 2018
[MENTION=6739]eyupalim[/MENTION] nasıl gazdan memnunmusunuz. Yakıt değerleriniz nasıl. Lpg markanız nedir.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Atiker grand obd li sistem taktirdim. Suan biraz fazla yakıyor fakat 1000 km de ayar yapmamız lazım dedi usta o ayardan sonra daha az yakar muhtemelen.

Sistemde sorun var ozaman . bi honda servisine git sabitleme calismiyo

Geri