Civic FC5 Honda 1.79 milyon aracı 31 Mart 2021 de geri Çağırıyor

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
otomobil üreticisi Honda Motor'un Çin'deki iki ortaklığı GAC Honda ve Dongfeng Honda, toplam 1,09 milyon aracı servislere geri çağırdı.

31 MART'TA YÜRÜRLÜĞE GİRECEK​

Yapılan açıklamaya göre, Acura, Civic, Jade modellerinin aralarında olduğu birçok modeli kapsayan geri çağırma kararı 31 Mart 2021'de yürürlüğe girecek.

Alinti

Haberi görünce paylaşmak istedim içeriği hakkında detaylı bilgisi olan var mi acaba

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Güvenlik sebebi ile diyor bence geçerli sebepleri vardır.
Ben 100 km civarında ön soldan köpeğe çarptım, hava yastığı sensörü kırılmasına rağmen hava yastığı şişmemişti. Aracım 2013 fb7. Bence bizim araçları da çağırmaları gerekliydi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VSA ile alakali...

Amerıcan Honda Motor Co., Inc. (Honda) Is Recallıng Certaın Model Year 2016 Cıvıc Sedan And Coupe Vehıcles. The Software Programmıng For The Vehıcle Stabılıty Assıst Electrıc Control Unıt (Vsa Ecu) May Prevent Applıcatıon Of The Electrıc Parkıng Brake When Applıed Immedıately After Turnıng The Vehıcle Ignıtıon To The Off Mode. If The Electrıc Parkıng Brake Cannot Be Applıed, The "Brake" Warnıng Indıcator In The Instrument Panel Wıll Blınk For 15 Seconds To Alert The Vehıcle Operator.

Safety Rısk:

The Inabılıty To Apply The Electrıc Parkıng Brake Can Result In Vehıcle Rollaway, Increasıng The Rısk Of A Crash.

Geri