Honda Bayisinden sıfır araç aldım. Fatura 3000 tl eksik kesilmiş? Ne yapmalıyım ?

Aracınız
Bugün aracımın hazır olduğu için arandım. Faturanın kesildiği, şuana kadar bankadan gönderdiğim tutar kadar kesildiğini öğrendim.(3000 tl ödemedim şuana kadar geri kalanı ödedim) Neden 3000 tl eksik kesildiğini sordum, net bir cevap alamadım. En son kalan ödemediğim 3000 tl tutarı nakit olarak aracı teslim alırken ödememi telefonda belirtti arayan satış temsilcisi.Acaba honda servisi vergi kaçakçılığı yapıyor olabilir mi? Şuan için ne yapmalıyım faturalandırılmayan 3000 tl sözkonusu ?

Trust

0
Aracınız
uzun zamandan beri devket banka yoluyla havale eft sistemi ile şatış yapılmasını istiyor haliyle vergide kacirilamiyor.
tam olarak bayi vergi kaçırıyor diyemem ama için içinde bi hinlik oldugu kesin.

Ben alırkan sadece 100tl kapora olarak elden vermıstım gerı kalan ucret banka havalesi ile aktarıldı.
3lira elden fazla bir miktar , 3lirayı verirken tekrar fatura kesilmesini isteyin.

Sent from my iPad using Tapatalk

Base

0
Belkide satış temsilcisi 3000₺ cebine indiriyorda olabilir bence direk en yetkili kim ise onunla görüşün 3000₺ fatura Alın sonra başnız ağrımasın

Instagram.com/Superarabalarturkiye

Bence başınızı ağrıtacak bi durum yok sadece adamlar kesmek zorunda olduğu faturayı kesmiş

Aracınız
Aksesuar yok. Satış temsilcisinin kalan 3 bini elden alacağız demesi benim kafama takildi. Ayrica kampanyali araç aldim, 5 bin indirim yaptilar ama sonuçta eksik fatura kesemezler. Ne yapsam sasirdim.

Aracınız
3000 tl nin 1000 tl si plaka, vergi ve muayeneye gidecekmis geri kalani da şirkete kalacak. Bankayi da arayip sordum 63 bin fatura kesilmis.

Geri