Honda bora plazada yaşadığım olay. Göçük yaptırcakların dikkatine.

Hocam sizinki kronik sorun olan göçük değil gibi. Diğer başlıkta da çoğu arkadaşın görüşü de bu şekilde. Talihsizlik olmuş, canınızın sıkılmasında haklısınız. Darbe izi yok boyada ama yukarıdan aşağı doğru çizgi şeklinde iz var.
Çizik videda gözüktüğü gibi degil hocam saçta katlanma olmuş. servistekilerde göçük olduğuna itiraz etmedi. Bu araçları hep c stünundan yumrukluyo değiller ya hep aynı yerden göçüyor

SM-J510FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çizik videda gözüktüğü gibi degil hocam saçta katlanma olmuş. servistekilerde göçük olduğuna itiraz etmedi. Bu araçları hep c stünundan yumrukluyo değiller ya hep aynı yerden göçüyor

Hocam açmış olduğunuz konudada yazdığım gibi

FB7 den sonra FC5 e büyük tereddütlerle geçtim.

Abartmıyorum belki 200 ü aşkın FC5 inceledim.

Hiçbirinde sizin araçta oluşan bölgede göçük görmedim.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Bugün serviste 2018 model bi araçtada gördüm hatta sahibiyle konuştum adam dert yanıyordu. 2017 senesinden sonra azaldığı doğrudur ama tamamiyle bitmiş degil. Ben hondaya gönül verenlerdenim 10 sene fd6 kullandıktan sonra aracı aldım. Gamze olmasına rağmen hondaya kötü diyemem motor şanzuman muazzamdır haksızlık ederim.

Ama bi gerçek var kaporta boya zayıf.çok büyütecegim bi konu degil servise vericem 1000 lirayı düzeltrip dolgu yaptirip binicem. İnşallah tekrarlamaz.

Geri