Honda Bora'ya Dava Açacağım !!!

Aracınız
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] Son durum nedir? Açıklama yaptı mı bayi...

Honda bora bizde olmadı diyor fabrikadan bilgi alıp Pazartesi bana dönüş yapacaklar gerekirse bunu verip yenisini almaya kadar yürüyeceğim bakalım ☺

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Merhaba maksu.öncelikle teşekkürler.aracı bu cuma 1000 bakıma götürdüm. Problemi söyledim ve sürekli otomatik araç kullanmama rağmen böyle birşey ne duydum ne rastladım dedim.motor soğukken olabiliyor dediler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam boyle birsey mümkün degil 2017 model arabaya binceksiniz 90 bin lira para vereceksiniz soguk diye stop edicek bence davaya kadar götürün ilgilenmezlerse

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serka

0
Merhabalar ayni sorunu bende yasadim aracim 2017 elegance 3 kere istop ettikten sonra honda parkta sorunu cozduler gaz kiti varmis gevsekmis ilk kalkista gaz ile ilgili sorun olmasin diye otomatik gazi kesiyormus seviste sıktılar ve izolasyon yaptilar ogunden beridir istop emedi cok sukur .tekrar gecmis olsun.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

eengin

0
Aracınız
arkadaşlar benim de aracım ile alakalı sıkıntı yaşadım ve servis ile sorunu çözemedim hondanın yani japon hondanının şikayet mail varmı bilen arkadaşlar varsa kısa yolunu paylaşabilir mi birde bunu denemek istiyorum yani sadece türkiyede olan sorunlar hodaya yasımıyor gibi çünki çözüm yok. hep birlikte yazarsak belki bir sonuç alırız olmaz ise artık mahkeme yolu bize açılır..

Ayipli mal dan satici sorumludur. Bu nedenle expertiz raporu alip durumu belgeleyin. Fazla gec kalirsaniz servis sorumlulugu uzerinden atabilir. Bu raporu servise karsi koz olarak ta kullanabilirsiniz.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar öncelikle merhaba 2018 model honda civic almayı düşündüğüm için forma göz atmak istedim o sebeple buradayım bu aracı 1 haftadır araştırıyorum.
Ekspertiz raporları genelde verilen kurum tarafindan gecerlilik sureleri 24 veya 48 saat ile sinirli oluyor ekspertiz raporunda sonuç alabileceginizi cok düşünmüyorum
arastirma yaparken dikkatimi ceken 3 konu oldu
1- aracın C sütununda göçük ve dalgalanma
2- farların su alması
3- Orijinal fabrikasyon montajı yapılan lpg kitinde stop etme problemi
Fakat nedense servisler bu şikayetleri bilmelerine rağmen bilmelerine rağmen diyorum çünkü herkesin muzdarip olduğu 3 mesele ben daha araci almadan biliyorsam servislerin bilmeme ihtimalini düşünemiyorum nedense çözüm bulunamıyor
nacishane fikrimdir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Satıp FB7 alın açıkça söylüyorum o çok daha sağlam biraz tampon eki ve kanat yapın bir kaçta modül, bitti. Bakın bir çok kişinin bilmediği bişey daha yazıyım size arabayı kriko ile kaldırın ve arabanın sağ ve sol kapılarının nasıl esnedigini görürsünüz. Kaput sallaması yaşayan arkadaşlar punto ya da kurşun attırsin on kaputa. Hb modelini tavsiye ederim, yalnız teslim almaya giderken elinizde silikon spreyi ile gidin A stunlarindan ses geliyor onlarında arada ben çok takılmam böyle seylere , dolu hasarı için arabamın tavan döşemesi sokuldu C stunu olan iç plastikten yokuşu çapraz geçişlerde ince den ses gelmeye başladı zaman ayiramadim asıl düşüncem hem o trim sesini halletmek hemde arka bagaja komple yalıtım ekstradan belki tavan döşemesi tekrar indirtip içine akustik sünger yapmak istiyorum sıfır ses olsun. Tabi bunların hepsi bolca zaman ve birazda para istiyor imkansız değil. Taş izi her arabada oluyor ama bizimkilerde biraz daha fazla kabul. Rötuş boyasıyla geziyorum yanımda ya da en temizi kapatmak araba boyama çok zahmetli bir iş hemde yeni arabaya böyle bir şey kalkışmak aptallık olur.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2015 yılında sıfır toyota yaris araç satın aldım. İstediğim özellikte araç istanbulda olmadığı için ankaradan getirdiler. 3 sene sonra araba evim önünde yattığı için 15.000 km de satmaya karar verdim.
Müşteri çıktı ekpertize gittik. Bana göre araçta değil kaza,çizik bile yoktu.
Ekpertiz sonucunda sağ kapının komple tepeden tırnağa kadar 320 mikron boyanmış olduğunu öğrendim. Hatta menteşeleri tutan vidaların üzerinde diş izleri vardı.
Üzerinden çok zaman geçtiği için ispat etme şansımız yoktu.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
2015 yılında sıfır toyota yaris araç satın aldım. İstediğim özellikte araç istanbulda olmadığı için ankaradan getirdiler. 3 sene sonra araba evim önünde yattığı için 15.000 km de satmaya karar verdim.
Müşteri çıktı ekpertize gittik. Bana göre araçta değil kaza,çizik bile yoktu.
Ekpertiz sonucunda sağ kapının komple tepeden tırnağa kadar 320 mikron boyanmış olduğunu öğrendim. Hatta menteşeleri tutan vidaların üzerinde diş izleri vardı.
Üzerinden çok zaman geçtiği için ispat etme şansımız yoktu.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam geçmiş olsun, maalesef artık sıfır araca bile expertiz yaptırmayı düşünür olduk...

Geri