Honda civic 1.4 ies sedan 1997 arka sağ kelebek camı arıyorum acil cok acil.CEVAP BEKLIYORUM

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Hondaies Açtığınız tüm konuları kaldırdım, aynı başlıkta konu açmanız sorunuza cevap bulmanızı hızlandırmaz, forumu kirletir ve kurallara aykırıdır!

cvc07

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaş civic forumuyla çıkmacıyı karıştırmış anlaşılan? tek derdi kelebek cam olunca

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Hondaies biraz sakin olun. Forumdaki kullanıcılar çeşitli mesleklerde çalışan sizin gibi insanlar. Bilgisi olan size yardımcı olur. Size bir numara vermiştim. Heralde olmamış. Çıkma değince ilk Ankara ve İstanbul gelir. İnternetten arama yapın iletişime geçin. Kırık camınıza geçici olarak cam kalınlığında plaka kestirip yerleştirilebilir. Yurtdışında olmanız ise ayrı bir konu.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Honda CRV
Orjinal cam olmadığı sürece araba muayeneden gecmıyor.zaten karar verdim çöpe atıyorm 1 aydır bir camı bulamadım aramadığım yer kalmadı.bi kişi buldum kendı arabasındam sökecekmiş türkiyeden ben yurdısında oldugum için bana verdiği fiyat bin 500 tl afedersin ama beni kazıklamaya çalışıyo

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Elinde bu şekilde yedek parça bulunduran kişi olduğunu pek sanmıyorum, oto-çıkmacıları detaylıca gezmeniz gerekiyor.
Ülkemizdeki eski araçlarında sorunu bu, yedek parça konusu sıkıntılı ve birçok kişi yedek parçasını bulamadığı için çalışır durumdaki aracını hurdaya ayırıyor maalesef.
Evet hocam aynen. Mazda 323 626 lantis, nissan sunny, toyota starlet corona, carina, renault 21 25 gibi birçok araç hala iş görür temizleri var ama ortada parça yok. Yıldız sanayide bile zor.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Orjinal cam olmadığı sürece araba muayeneden gecmıyor.zaten karar verdim çöpe atıyorm 1 aydır bir camı bulamadım aramadığım yer kalmadı.bi kişi buldum kendı arabasındam sökecekmiş türkiyeden ben yurdısında oldugum için bana verdiği fiyat bin 500 tl afedersin ama beni kazıklamaya çalışıyo

Bizde bir dahaki muayene için 1 ay süre veriyorlar. Ücretsiz olarak. Önceliğiniz muayene ise tanıdık bir arkadaştan camı alıp takmak. Muayeneden sonra geri verilir. Herşey paramı hayret birşey fırsatçılık dizboyu.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Honda CRV
Yok işte malesefki durum bundan ibaret.sağlam arabaların parcası yok bulmak çok zor.örnek alman yada fransız marka araç parçaları heryerde var

Geri