HONDA Civic 2012 DVD ve Multimedya Sistemi sorunları

Aracınız
2012 premium at aracımı izmir çamkıran honda yetkili bayiinden almış bulunuyorum.

sizlerden ricam birkaç husuta tecrubelerinizle bana yardımcı olmanız.

1. brc lpg mevcut lpg göstergeleri aracı kitledikten sonra sönmesi gerekiyormu yada bu konu hakkındaki tecrubeleriniz nelerdir.

2. cyclone multimedia sistemi mevcut ekran pırıl pırıl fakat dokunmatik işlemiyor hiçbir şekilde ekrandan kumanda edemiyorum. ve direksiyondan kontrolde navigasyon veya bluetoot gibi bazı menülere giremiyorum bu konuda lütfen bilgi ve tecrubelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

ilgi ve alakanıza şimdiden çok teşekkür ederim saygılarımla.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2679]muratksk1982[/MENTION]

Aracınız hayırlı olsun,

1. Bildiğim kadarıyla sönmesi gerekiyor, yanması çok mantıklı gelmiyor.

2. Multimedyaların dokunmatiği telefon kadar hassas ve akıcı olmuyor, ama hiç çalışmıyor ise problem var demektir.

Aracı çamkırandan aldıysanız garantili satıyor olması lazım, götürüp problemleri mutlaka gösterin ücretsiz çözmelerini sağlayın.

Trust

0
Aracınız
Lpg ışığı hemen sönmesi gerekiyor benim aracımda öyle ama diğer fd6 aracımda sanırım montaj kaynaklı kapıyı kilitledikten 15 saniye sonra sönüyor.

Aracınız
teşekkürler pazartesi servisle görüşücem bakalım nasıl yaklaşıcaklar

lpg ile ilgilide servise gittiğimde göstericem şimdilik yapıcak birşey yok demekki

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
teşekkürler pazartesi servisle görüşücem bakalım nasıl yaklaşıcaklar

lpg ile ilgilide servise gittiğimde göstericem şimdilik yapıcak birşey yok demekki

hocam servisle değil size satış yapan eleman ile görüşün, servise giderseniz hepsi için ücret ister.

Aracınız
aracı kullandıktan sonra lpg göstergesi aracı kitledikten 1 dk sonra sönüyor sıkıntı kalmadı bu konuda
tek sorun mutimedia sisteminin dokunmatik problemi dün 2 saat uğraştım açtım kapadım reset attım arada sd kartı çıkartıp taktım ve yaklaşık 1 dk boyunca dokunmatik çalıştı bu sayede navigasyonun lisans numarasını alabildim ama sonra kendiliğinden tekrar işlememeye başladı hiçbir anlam veremedim bu konuyla ilgili başına böyle bir durum gelen varmıdır acaba yardım ederseniz sevinirim

Aracınız
servis cihazın bağlantılarına bile bakmadan garantisi bitmiş merkezine göndericez ne fiyat verirlerse istersen yaptırırsın dediler.
bu konuyu hiç beklemeden honda türkiye ye bildirdim bakalım geri dönmelerini bekliyorum sonuçta ayıplı ürün satmış oluyorlar baktım olmuyor doğru tüketici mahkemesine çamkıran honda ile...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2679]muratksk1982[/MENTION] Hocam aslında ikinci elde bu aracı satan satış görevlisini dövmek gerekiyor , satarken kırk takla atıyorlar satış sonrası malın arkasında durmuyorlar.

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] dicek lafım kalmadı artık honda türkiyeden gelecek cevaba göre hareket edicem

bu arada dün tekrar yarım saat boyunca dokunmatik çalıştı sonra kendiliğinden tekrar gitti buna bir anlam veremiyorum ve beni çıldırtıyo

Geri