Honda Cıvıc(2015) VS Vw Jetta(2015)

Aracınız
140-190 hizlanma olcumlerinde hata olabilir mi? 6-7 sn de iki aracinda o hizlanmayi yapmalari imkansiz bence.
Testinizde katilmadigim nokta Konfor konusunda jetta 1 adim onde bizim araclara gore ama ic ferahlikta civic daha onde.

Test icin tesekkurler. Ben hala bu sonuclara gore jettanin performansta daha iyi oldugunu dusunuyorum. :driver:

Hocam testlerimiz tek seferlik ile olmuyor emin olabilirsiniz :) Tum devirleri kullanmayı bilirseniz gayet de güzel çıkıyorlar.Orada da bundan dolayı ince bir not düştük.4 viteste 150'ye kadar çıktık arac ile zaten denemenizi tavsiye ederim.Lakin bizim araçlarımız manuel.Konfor anlamında bizim test ettiğimiz arkadaşlarla Cıvıc galip geliyor.Tabiki Sahsi düşünceniz saygı duyarım zevkler farklıdır dediğimiz gibi yorumunuz ve eleştiriniz icin Sagolun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Son hizda ve 6km testinizdede soyle bir durum var onuda goz onunde bulundurmak gerek. Jetta 199 da limitore takilirken civic 214 de limitore takiliyor.

Evet haklısınız sonucta yine Honda galip geliyor önemli olan da bu degil mi hocam hangisinin galip çıkacağı yapacağımız testten :) Yorumunuz icin Tesekkurler

İste ufacik turboyu honda bizede cok gormeyeydi daha guzel sonuclar cikardida neyse...
Elinize saglik tesekkurler testler ve elestiri ve yorumlara yaklasiminiz icin :eek:k:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
140-190 hizlanma olcumlerinde hata olabilir mi? 6-7 sn de iki aracinda o hizlanmayi yapmalari imkansiz bence.
Testinizde katilmadigim nokta Konfor konusunda jetta 1 adim onde bizim araclara gore ama ic ferahlikta civic daha onde.

Test icin tesekkurler. Ben hala bu sonuclara gore jettanin performansta daha iyi oldugunu dusunuyorum. :driver:

Konfor olarak kesinlikle civic daha başarılı. Ancak sorun amortisorlerin cok sesli calışmasında. Farklı araçlarla rutin yol guzergahımda geçtiğim bir tümsekte özellikle civicte aracın sarsıntı seviyesi düşük ama sanki sert bir yerden geçmişim gibi ses geliyor. VWde ise aynı yerden aynı hızda geçtiğimde daha fazla sarsılıyorum ama süspansiyonun sesi çok daha az-tok geliyo. Sanki daha az sarsılmışım izlenimi ediniyoruz ama aynı yerden defalarca geçince olayın farkına varmaya başlıyorsunuz.

Aracınız
Konfor olarak kesinlikle civic daha başarılı. Ancak sorun amortisorlerin cok sesli calışmasında. Farklı araçlarla rutin yol guzergahımda geçtiğim bir tümsekte özellikle civicte aracın sarsıntı seviyesi düşük ama sanki sert bir yerden geçmişim gibi ses geliyor. VWde ise aynı yerden aynı hızda geçtiğimde daha fazla sarsılıyorum ama süspansiyonun sesi çok daha az-tok geliyo. Sanki daha az sarsılmışım izlenimi ediniyoruz ama aynı yerden defalarca geçince olayın farkına varmaya başlıyorsunuz.

Sarsıntı konusunda Toyota Corolla testimizde anlamıştık kı cok başarılıydı jettadan da bizim civiclerden de çukurlarda kabin cok sarsılıyor her iki araçtada

Mert58

0
Abi bir dergide falan mı çalışıyorsunuz anlatmalarinizi çok beğendim lütfen böyle testler yaptığınız bir site ve ya sosyal medya hesaplarinizi yazarsanız takip etmek istiyorum .

HONDA CIVIC 2015 ELEGANCE I-VTEC

Geri