HONDA CİVİC 2019 LASTİK SEVİYESİ

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
MERHABA BEN BURDA YENİYİM YENİ KEŞFETTİM FORUM SAYFASINI Bİ SORUM VARDI BİZDE HONDA CİVİC 2019 VAR ACABA ARABANIN LASTİK SEVİYELERİ NE OLMALIDIR.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> Büyük harflerle ifadeler bağırmak anlamına gelir. Sonraki yorumlarda dikkat ederseniz güzel olur.
> Lastik seviyesinden kastınız ebat mı yoksa hava basıncı mı?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> Büyük harflerle ifadeler bağırmak anlamına gelir. Sonraki yorumlarda dikkat ederseniz güzel olur.
> Lastik seviyesinden kastınız ebat mı yoksa hava basıncı mı?

Merhaba kusura bakmayın fark etmemişim fabrika çıkışlı lastikleri şişirirken lastiğin hani shell tarzı yerlerde hava basma makinasında seviye giriyoruz ya onu soruyorum kaç olmalıı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba kusura bakmayın fark etmemişim fabrika çıkışlı lastikleri şişirirken lastiğin hani shell tarzı yerlerde hava basma makinasında seviye giriyoruz ya onu soruyorum kaç olmalıı
> Şöför kapısının iç bölgesinde kaç Psı basılması gerektiği yazar. Bazen Bar olarakta belirtir. Bu yüzden çeviri ihtiyacı olabilir. 1 Bar = 14.5 Psı'dır.
> Petrol istasyonlarında iki ölçüm değeride bulunur. Siz daha çok Psı cinsini kullanın. Petroldeki hava makinalarının kalibrasyonu yanlış olabilir. Yanlış hava basmamak adına kendiniz küçük bir basıç ölçme aleti ile teyit ederseniz güzel olur.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
> Şöför kapısının iç bölgesinde kaç Psı basılması gerektiği yazar. Bazen Bar olarakta belirtir. Bu yüzden çeviri ihtiyacı olabilir. 1 Bar = 14.5 Psı'dır.
> Petrol istasyonlarında iki ölçüm değeride bulunur. Siz daha çok Psı cinsini kullanın. Petroldeki hava makinalarının kalibrasyonu yanlış olabilir. Yanlış hava basmamak adına kendiniz küçük bir basıç ölçme aleti ile teyit ederseniz güzel olur.

Tamam teşekkür ederim

Geri