Civic FC5 Honda Civic 2020

Honda Civic 2020 Fc5 almak istiyorum. Eco executive olacak hayırlısı ile. Yalnız renk konusunda kararsız kaldım. Tecrübelerinize dayanarak karbon gri (Füme), Beyaz ve kozmik mavi arasında hangi renk tercihi yapardınız ve neden?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Zor bir soru olmuş. En az iki tercih olsa daha rahat olurdu.
> Kozmik mavi özel bir renk çevrede az var. Koyu renk olmasıda kiri hemen gösterir düşüncesi oluyor.
> Beyaz çizgileri çok iyi gösterir. Honda için sevilen renktir. Piyasada çok miktarda vardır.
> Füme'de bence koyu tonlu renk sınıfına giriyor. Nikelajları en iyi gösteren renktir. Biraz ağır takılanlara gider. Piyasada tutulan bir renk.
> Renk zevk işi hocam bir taktikte bayilere gidip bu renkleri yanyana araçlar üzerinde görmeniz size çok faydası olur. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Taş sıçrama larını ve bol bol rutüş yapmayı göze alıyorsanız mavi..

Ama cızıkler sıcramalar gozukmesin diyorsanız beyaz...

İkinci el de beyaz daha ön plandadır..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
onun çözümü var hocam yapacaksın sağlam bir seramik kaplama ve kaput filmi bakmayacaksın arkana :D
Koyu renk araba biniyorsan bunlar şart.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Beyazı tek geçerim ?

akif

0
Aracınız
Beyaz diyerek almaya gittim plaza da füme ile beyazi yanyana görünce fümeye kapora verip almıştım. Beyaz opak füme metalik renk hocam. Elegance da kozmik mavi seçeneği olsa onu alırdım bambaşka duruyor kozmik mavi değilse füme bence. Fc5'de şahsen beyaz çok mat kalıyor. Taş izi ya da sürtmelerde beyaz o kadar da avantajlı değil şöyle ki fb7 beyazdı tamponu sürtünce simsiyah göze batıyordu. Füme fc5'i aldığım ilk günde kimliği belirsiz bir 'insan' diyeyim kapalı otoparkta tampona sürtmüş boyayı kazımış tamponun siyah kısmı gözüküyor çok küçük bir alan füme renk olduğu için göze batmadı bile. Renk konusu çok kişisel hocam ama ikinci el de yeter ki araba temiz ve fiyatı abartılmamış olsun her türlü satılıyor.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
onun çözümü var hocam yapacaksın sağlam bir seramik kaplama ve kaput filmi bakmayacaksın arkana :D
Koyu renk araba biniyorsan bunlar şart.
Ekstra maliyet ayrıca kaput filmi kesınlıkle kurumsal firmalar tarafından yapılmalı boyayı koruyalım derken daha cok zarar ettirenler olabiliyor.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kozmik mavi sadece executive plusta var diye duymuştum, yanlışsa arkadaşlar düzeltir.Executive için tercihim beyaz yada siyah olur.Buraya kadar gördüğünüz gibi hemen herkes başka başka renkleri tercih etti :) Bayiye gidin hem dıştan hem de araç içine binerek alternatif renkli araçları inceleyin.Benim rengim bu deyip seçeceksiniz muhtemelen ?? Keyifli bir araç,siz de keyifle kullanırsınız inşallah.

Geri