Honda Civic Arceo Barcelona Jant

Aracınız
Herkese merhaba honda ailesi
Aracima 18 inch arceo barcelona modelli jant takicagim. Lastik konusunda suphelerim var. Petlas dunlop ve starmaxx lastiklerine baktim . Kullanan memnun veya memnun olmayan varsa bilgilendirirse sevinirim.
Ayrica yay konusunda bir fikrim yok. Hangi yaydan takmaliyim
Gorus ve onerileriniz bekliyorum simdiden cok tesekkur ederim

Aracınız
Hocam benimde size bir sorum olacak replika model mi düşünüyorsunuz ? Lastik konusuna geleceksek petlas ve lassa lastiklerini kullandım.En azından petlas yerine lassa tercih ederim petlas lastiklerin fren mesafeleri cok zayıf.Yay konusunda vonglant yayları tavsiye ediyorum hocam :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Hocam kesinlikle replika janti onermiyorum. Kendim orginal jant alicagim. Replika jant kullanmanizi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Almak uzere oldugum jant 18 ich olucagi icin sport lastik kullanmak zorundayim. Petlas kislik olarak kullaniyorum gayette memnunum. V desen olmasini istiyorum guzel performans almak icin. Yay icin tavsiyenizi degerlendirecegim. Cok tesekkur ederim iyi forumlar ☺

Aracınız
Hocam kesinlikle replika janti onermiyorum. Kendim orginal jant alicagim. Replika jant kullanmanizi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Almak uzere oldugum jant 18 ich olucagi icin sport lastik kullanmak zorundayim. Petlas kislik olarak kullaniyorum gayette memnunum. V desen olmasini istiyorum guzel performans almak icin. Yay icin tavsiyenizi degerlendirecegim. Cok tesekkur ederim iyi forumlar ☺

Hocam zaten bende eger replika alacaksanız kesinlikle önermiyorum diyecektim size :) Sonucta can taşıyoruz iki kuruş eksik vereceğiz diye canlardan olmayalım.Bahsettiginiz jantlardan 17inc bende düşünüyordum sorması ayıp bir mahsuru yoksa ne kadara alıyorsunuz.Sevgiler

Aracınız
1400 tl ye buldum bu janti. Bende takmisken 18 inch takiyim diyenlerdenim. Inasallah iyi olur.
V desen lastikler ses cok verir yok tutusuda fazla olmaz sport lastik diye geciyor arastirdim. Peki petlas normal desen lastikler hakkinda bilgi ve onerileriniz bekliyorum. Cok tesekkur ederim simdiden.

Aracima taktigim zaman bir sonra ki asama olan tenk degisimine basliyacagim. Resimlerini eger fotograf cekmeyi unutmazsam sizlerle paylasicagim ��

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben Falken ziex ze912 205/45/17 kullanıyorum. Yağmurlu havada çok iyi fakat kuru zeminde eski asfaltta çok iyi değil. Babamın aracında conti sport contact 5 var ikisi arasında dağlar kadar fark var. Eğer iyi bir fren performansı istiyorsanız conti michelin gibi markaları tercih etseniz daha iyi. Fakat bir kötü tarafı var bu lastikler biraz yumuşak olduğu için ince yanakta balon riski var. Ben falkeni sert olduğu için tercih ettim. 2 yıla yaklaştı herhangi bir sorun olmadı. Bu arada 1400tl'ye orijinal jant alamazsınız, replikadır o da fakat replikanın da kalitelisi var.

Aracınız
aynen replikadır o,bende bu ara üzerine düştüm bu jant işinin.örneğin vossen replikalar 1300 1500 e gidiyor türkiyede,orjinalleri araştırdım en hesaplısı almanyada yaklaşık 6000tlye mal oluyor oda kargo yok.türkiyede ise 8000 tl civarı alıcı buluyor bilginize...

Aracınız
Tse belgeli dediler bana. Isin acikcasi bende gidip bakmadim daha. Konustum orginal dedi damgasida var bakabilirsin gelip dedi. Cok arastirdim turkiyede bundan daha fazla para istiyen bulamadim. Orginal olup olmadigini damga ve tse onayi disinda nasil anlarim agirliktan felanda anlarim peki dikkat etmem gerek seyler nelerdir yardimci olursaniz sevinirim

Aracınız
Tse belgeli dediler bana. Isin acikcasi bende gidip bakmadim daha. Konustum orginal dedi damgasida var bakabilirsin gelip dedi. Cok arastirdim turkiyede bundan daha fazla para istiyen bulamadim. Orginal olup olmadigini damga ve tse onayi disinda nasil anlarim agirliktan felanda anlarim peki dikkat etmem gerek seyler nelerdir yardimci olursaniz sevinirim

Muhtemelen sahibinden.comda ki aynı ilandan bahsediyoruz :) Bende aramıştım aynısını banada demişlerdi.Tse damgalı olmasına bakmayın hocam replika jant modelleri onlar cok araştırdım.Kormetal var orjinal jantlar Türk malı replika degil fiyatları cok uygun ve sağlam jantlardir

Geri