Honda Civic digital gosterge.

Arkadaslar merhaba bildiginiz uzere executive paket hayalet gostergeli diger paketler ise normal kadran.peki normal elegance pakette de kapilar veya bagaj kapagi acik kaldiginda da ekranda bunu uyari seklinde resimli olarak gosteriyormu yoksa sadece executivede mi var bu.

Son düzenleme:
Aracınız
Arkadaslar merhaba bildiginiz uzere executive paket hayalet gostergeli diger paketler ise normal kadran.peki normal elegance pakette de kapilar veya bagaj kapagi acik kaldiginda da ekranda bunu uyari seklinde resimli olarak gosteriyormu yoksa sadece executivede mi var bu.

Hayır ortada ki ekranda belirtiyor arac.(yanlis hatırlamıyorsam)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ortadaki ekran derken 5 inc olan ekran mi.ben ordan gosterdigini sanmiyorum.kesin bilen bir arkadas varmi acaba.

Ortadaki 5 inc olanda göstermiyor. Kadranın yanında da gösterirken nerenin açık kaldığını değil tüm kapıları açık kırmızı bir araba şekli çıkıyor. Bagaj mı kapımı belirtmiyor yani.

LG-D802TR cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Test durusunu elegance de yapmıştım. Ordan hatırımda kalan hangi kapı açıksa onu gösteriyordu..

Aracınız
Exc de Hangi kapinin acik oldugu gosterge panelinde ortada renkli olarak acik olan kapi kirmizi gosteriliyor

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

6c155a6a702de2074c0f35c579534457.jpg

şoför kapısı açıkken gözüken, diğer kapılarda da aynısı (benimki mi yanlış yoksa :)

LG-D802TR cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri