Honda Civic Direksiyon Derisi Simiti

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=42]eternaltr[/MENTION]

Güzele benziyor, direksiyon ellerini karartmaya başladı mı?

Trust

0
Aracınız
yokta abi yapışkanlık hissi vermeye basladı birde deforma oldugu güneş ışıgında felan devamlı belli oluyor :)

Aslında 1 tane getirttirilse forumda toplu sipariş alıp uygune Türkiyede yaptırabiliriz :)
Toplu sipariş en sevdiğim şey hadi

Aracınız
Çeşitli ip renkleri de var. Güzel ve işe yarar duruyor. Bi indirim olsa alınabilir aslında :)

Trust

0
Aracınız
böyle atılımları sizin gibi alışveriş işini iyi bilen abilerimden bekliyorum.. ben aliexpres'den ilk defa alışveriş yaptım kredi kartı oda arkadaştan aldım.. babam vermiyor adam yaaaa :))
aslında burdada yaptırılır nihayetinde ölçüsü var resmide var done almaya gerek yok ama illaki istiyorsan canın sağolsun hallederiz.

Aracınız
Arkadaşlar ürünü bu konuda gördüğümde sipariş vermiştim, dün elime geçti ve bugün uygulamayı yaptım. Direksiyonum soyula soyula bitmişti resmen, küçük bir parçasında deri kalmıştı sadece, bu nedenle ürünü görür görmez sipariş verdim.

Öncelikle ürünün kalitesi çok iyi, hissiyat olarak orijinal direksiyonu aratmadı. Soyulma konusu ise ilerleyen zamanlarda belli olacak.

Uygulaması orta zorlukta, sadece birkaç uygulama videosu izleyerek ve kimseden yardım almadan 3 saatte tamamladım.

Resimler:

QA2o4k.jpg

Xv6ry7.jpg

Aracınız
Hayırlı olsun cok guzel olmuş. Hemde sportif duruyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri