Honda civic Elegance 2014 LPG hakkinda bilgilendirme

Aracınız
Arkadaşlar dün BRC ye gittim yakıt olarak 30 Lt alıyor dedim ve az olduğunu vede bunu için şamandırayı değiştirmek gerektiğini söyledi bunun için ayarlama yapması gerekiyormu sizce ?

NOT: Her 10 binde bir BRC de bakıma sokmak gerekiyormuş yada her 6 ayda bir yoksa Garanti'den düşüyormuş

Bilginize

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Samandıra değişecek mi ayar mı yapacaklar acaba..yakıt değerlerim cok iyi olduğu için lpg ayarı falan yaptırmak ta istemiyorum.Samandıra için bi gitsem iyi olur hakkaten cok az alıyo depo

Aracınız
Bu islem garantiye dokunurmu direk brc de gidip yaptirsak zira benimde en buyuk problemim bu. 28 litre civari aliyor

Aracınız
Samandıra değişecek mi ayar mı yapacaklar acaba..yakıt değerlerim cok iyi olduğu için lpg ayarı falan yaptırmak ta istemiyorum.Samandıra için bi gitsem iyi olur hakkaten cok az alıyo depo
Bana değişecek dediler fakat bitmesini bekliyorum bittiğinde işlemi yaptıracağım durumu buraya yazarım büyük ihtimal ile ayar yapacaklar bence ama yapmaya bilirlerde

Aracınız
Bu islem garantiye dokunurmu direk brc de gidip yaptirsak zira benimde en buyuk problemim bu. 28 litre civari aliyor
BRC yetkili servisinde yaptırcam büyük ihtimal ile garantiye birsey yapmaz çünkü anlaşmaları vardır bunuda sorup buraya yazarım

Aracınız
27 litre alıyor benim simit tüp. Aracım fabrika çıkış lpgli. Teknik olarak 40 litre miymiş? Yüzde 80ini alması gerekiyosa gerçekten ozaman bi 5 litre az alıyor benimki yani 50 km daha erken gidiyorum benzinliğe. Kocaeli ankara 330 km lanet olsun bi depoyla gidemiyorum ankaraya en iyi ihtimalle 270.km de bitiyor (hız ortalama 140)

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sürekli klima ve econ açık. 4 kişi full bagaj. Ortalama 110 km süratle, 33 lt lgp ile 400 km gidiyorum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

110 km sürat ile 140 km sürat arasında yakıt farkı muazzam.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri