honda civic es7 start stop buton

Aracınız
arkadaşlar videoda net bir şekilde görülüyor. Start/Stop anahtarı monte edilmiş. Mükemmel bir çalışma bence.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3249]hexus01[/MENTION] Güzel sistem :eek:k:

Aracınız
Bana çok mantıklı gelmiyor açıkcası , honda nın diğer modellerinde ki video ları da inceledim , komple anahtar sistemi değişiyor en başta , sıkıntı yaratabilir fabrikasyon olmadıkça...

Aracınız
Bana çok mantıklı gelmiyor açıkcası , honda nın diğer modellerinde ki video ları da inceledim , komple anahtar sistemi değişiyor en başta , sıkıntı yaratabilir fabrikasyon olmadıkça...
Zaten hangi araç olursa olsun ben orjinalinin bozulmasına karşıyım.özellikle elektrik elektronik aksamda yapılan değişimler araçta her an aksaklık çıkarabilecek durumlar motor aksamındaki yapılan değişikliğin tepkisini önceden Kestirebilirsiniz ama elektrik aksamı hiç anlamadan yolda bırakır! Başıma geçmişte gelen bir durumdur :)

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Amaç ilgili arkadaşlara paylaşım sergilemek sadece :)

Aracınız
Amaç ilgili arkadaşlara paylaşım sergilemek sadece :)

Ben de zaman zaman denk geliyorum bu tip videolara , sadece şapkamı çıkartıyorum , aaa çok güzel deyip geçiyorum. :)

Yolda kalmak istemem valla :) Allah kimsenin başına da vermesin aman diyelim...

Aracınız
Güzel sistem ama ne kadar gerekli orasını bilmiyorum. Yani orijinalinde olsa amenna ama sonradan bunu yapmam ben :)
Aynen katılıyorum! Ben bu sonradan taktırılan modüllere bile karşıyım ne olur ne olmaz gece yarısı yolda giderken farlar bir kesildi mi bittin demektir hele birde kış ayında yağmurlu havada kaldınmı vay haline istediği kadar Honda Sorunsuz araba desinler sonradan yapılan ufacık bir şey sorunsuzu sorunlu hale getirmek için yeter

Geri