Hakan Uzun

0
Yönetici
Honda Civic FB7 CAM KALDIRMA VE AYNA KAPAMA MONTAJ-TANITIM

Modulu taktim.gayet guzel calisiyor, fakat yapipta begenmedigim tek is bu diyebilirim. Dosemenin icinde modulu nereye koyacagimi bilemedim sola koyuyorum doseme kapanmiyor saga koyuyorum dugmeler oturmuyor sok tak segmanlar kirildi aldim ettim ne yaptiysam olmadi, enson ne olduysa tabiri uygunsa sıkış tepiş iceri koydum. Ama isciligimi begenmedim, fakat modul gayet guzel herkese benim gibi yaptigim iscilikle takilmayacaksa tavsiye ederim..

Sent from my iPhone using Tapatalk

tekin

0
Aracınız
Modulu taktim.gayet guzel calisiyor, fakat yapipta begenmedigim tek is bu diyebilirim. Dosemenin icinde modulu nereye koyacagimi bilemedim sola koyuyorum doseme kapanmiyor saga koyuyorum dugmeler oturmuyor sok tak segmanlar kirildi aldim ettim ne yaptiysam olmadi, enson ne olduysa tabiri uygunsa sıkış tepiş iceri koydum. Ama isciligimi begenmedim, fakat modul gayet guzel herkese benim gibi yaptigim iscilikle takilmayacaksa tavsiye ederim..

Hayırlı olsun Hakan, iyi günlerde kullan. Benim de montaj konusu dışında hiç bir sorunum yok. Montaj tabiri caizse anam babam usulü oldu ?. Neyi nereye tutturacagimi şaşırmıştım. Ama Şu an bulunduğu yerde sabit duruyor gibi. Hoparlörün üst hizasına doğru bir boşluk var oraya yerleştirdim.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hayırlı olsun Hakan, iyi günlerde kullan. Benim de montaj konusu dışında hiç bir sorunum yok. Montaj tabiri caizse anam babam usulü oldu . Neyi nereye tutturacagimi şaşırmıştım. Ama Şu an bulunduğu yerde sabit duruyor gibi. Hoparlörün üst hizasına doğru bir boşluk var oraya yerleştirdim.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen abi sen soyledikten sonra bende oraya koydum fakat yinede pek hosuma gitmedi cift tarafli baska bi yerde kullandim o zayi olunca bantsiz kaldim onuda oyle bosluga koydum oyle kaldi iste ama islev bakimindan komfort biz ozellik olmasada gayet GUZEL.

Aracınız
Ee Hakan aynalar kapanıyormu simdi ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

yau

0
Camlar hayirli olsun projeleri bir bir takip ediyorum ekonomiyi duzeltirsem benimde var aklimda birseyler,merak ediyorum 2012 katlanir aynalar 2014lere uyarlaniyor mu

Hakan Uzun

0
Yönetici

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Cam kaldırma modülü için tekin beyin verdiği numarayı aradım, elinde makyajlı kasa için varmış, 150 Tl fiyat verdi. Bu modülün sunroof ile aynı anda çalışanı var mı? Forumda bir video seyretmiştim, camlar ve sunroof surasıyla kapanıyordu. Nasıl bir sisten kullanıldı acaba? Modülün arkasındaki jumperı farklı yerlere takmayla alakalı olabilir mi? [MENTION=139]khelrun[/MENTION] diğer konuda Ankarada yapıldığını yazmış, fakat detay yazmamış.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Cam kaldırma modülü için tekin beyin verdiği numarayı aradım, makyajlı kasa için olan modeli sordum, 150 Tl fiyat verdi. Bu modülün sunroof ile aynı anda çalışanı var mı? Forumda bir video seyretmiştim, camlar ve sunroof sırasıyla kapanıyordu. Nasıl bir sistem kullanıldı acaba? Modülün arkasındaki jumperı farklı yerlere takmayla alakalı olabilir mi? [MENTION=139]khelrun[/MENTION] diğer konuda Ankarada yapıldığını yazmış, fakat detay yazmamış.

Geri