Aracınız
arkadaşlar merhaba. bende eski toyota aracım için aşağıdaki ürünü(ws-44 termikli dörtlü cam kapatma modülü) almıştım ama kutusunda öyle senelerdir duruyor taktırmadım. daha doğrusu bir elektrikçiye taktıracaktım çok para istemişti işçilik için yok bunla uğraşmam lazım arıza lambası yakmaması için yazılım felan atacam diye işi yokuşa sürmüşdü bende hiç bulaşmadım ürün senelerdir elimde duruyor. geçenlerde Bora servise gösterdim bu ürünü aracıma takarmısınız diye onlarda yan çizdiler yok garanti bozulur bilmem ne diye. ama kafaya koydum arabama takmayı düşünüyorum tabi becerebilirmiyim bilmiyorum çünkü hiç anlamam bu işlerden:) sizce bu ürün benim aracıma olurmu(2014 fb7) bir sıkıntı çıkarırmı desteğinizi beklemekteyim.ws-44_edited.jpg

Aracınız
Makyajsiz kasa benimki. Ariza lambasi felan yakmaz degilmi

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Uzun

0
Yönetici
370e60f38f724e0d705843173c1470e6.jpg

Bu makyajli fb7 kasa icin
446393dfdaf42f000ba9eec8902e7d7c.jpg

Bu makyajsiz fb7 icin
Ariza lambasi yakacak durum hatali montaj kaynakli BELKİ olur
Ama herhalde hatali montaj yaparsaniz bile ariza lambasinda once sigorta vs atar diye dusunuyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
d7c032640c1d90b925f09783c101f1d7.jpg
bendeki urun bu araca baglanacak kisimda soket yok sadece kablo uclari var

Hakan Uzun

0
Yönetici
Hocam sizdeki universal diye satilan göya tum arabalara uyumlu modul.sizin bunu montaj yapmaniz icin bir suru ek yapmaniz kablo yaralamaniz gerekecek. Sahsi tavsiyem KULLANMAYİN. Ben servis cyclone taktigi icin onu oneriyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Ooo o kadar is varsa zaten beceremem. Bu urunde tekrar bagaja ozaman:) Tesekkur ederim

arkadaslar zamaninda 2000 model civic imizde kullanmistik cam kapama modulu sistem ayni bu sekilde calisiyordu tek tek kapatiyordu o da ama bir sure sonra on sag cam motoru bozuldu onemsemedik kisa bi sure sonra arka sol bozuldu biraz arastirdik bu moduller aracin orjinali degil sonradan uretilen birsey ve tam uyumlu olmuyor malesef nasil derseniz soyle acikliyim her bir cam tek tek kapaniyo gozle gorunen her cam icin her kapamada cam tamemen yukati cikip yerine oturdugi zaman bu modulun bunu anlayip durma islemini yapmasi yaklasik 10 saniye yani 10 saniye daha cami kaldirmak icin ugrasiyo cam kapali oldugu icin de bu zorlama bi sure sonra cam motorunu yakiyor bilginiz olsun bence sakin bulasmauin takan da soksun derim yoksa yakin bi zamanda cam moturunuzu degistirnek zorunda kalabirsiniz .

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri