Honda civic fb7 otomatik ayna uygulaması

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
1700 TL para versem aracın şekli değişir :) benimki katlanıyor ama ayda o düğmeye 2 kere felan basıyorum.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa

0
Ben honda servisinde 1250 tlye taktirdim 5 aydır kullanıyorum çok memnunum garantide de sorun olmadı araç 2015 elegance

Sefa

0
2012 modelde sadece düğmeylemi kapanıyo o kısmı anlıyamadım bende kapıları kitlediğinizde kapanıyor kontağa alıncada açıyor benim gibi merkezi ve dar sokakları olan yerlerde oturanlar için aynaların hayatını kurtarıyor benim bile çok dikkat etmeme rağmen önceki aracımla bir lineanın aynasını uçurmuşluğum oldu, zaten boya ve montajla 1000 tlye maal oluyor ben bana verilen fiyattan memnunum garantili boyama garantili montaj oldu bir sıkıntı görürsemde servis hemen hallediyor.

onancc

0
Aracınız
evet kapı kolundaki kumanda konsolunda aynaların sağa sola ayarlandığı düğmenin yanında bir düğme daha var ona basınca kapanıyor tekrar basınca açılıyor. dediğiniz gibi kumandayla arabayı kitleyince kapanıp kontakla açılmasını sağlamak için modül takılması gerekiyor. güle güle kullanın kazasız belasız memnunsanız sıkıntı yok. ben düşünen arkadaşlara fiyat konusunda fikir sahibi olsunlar diye paylaştım linki. malum sitede adet 300 - 350 tl ye satanlarda var.

Aracınız
Bende kapıyı kitleyince direk katlanıyor. Binip anahtarı takıp 1. Kademeye getirince geri açılıyor. Açmak ya da kapatmak için ekstra bir düğmeye basmıyorum ama premium segment gibi duruyor :) bu özellik yüzünden 2012 model arıyordum 2014te bulunca direk yapıstım araca :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sefa

0
Ben aracı aldığım da çok istediğim bir özellikti o yüzden hemen yaptırdım bide o kadar para verilen arabada standart olması lazımdı bence

Aracınız
ben de almıştım katlanır olarak kullanıyordum 2015 model fakat geçende aynaya bi araba (şe....) vurmuş kırmış kaçmış.Bende bostancı sanayi anadolu çıkma honda parçası satan arkadaştan gidip kırılan parçaları aldı taktırcam şimdi.
Aklınızda olsun elinde çıkma baya katlanır ayna var.Tedarik edebilirisiniz.

ben de almıştım katlanır olarak kullanıyordum 2015 model fakat geçende aynaya bi araba (şe....) vurmuş kırmış kaçmış.Bende bostancı sanayi anadolu çıkma honda parçası satan arkadaştan gidip kırılan parçaları aldı taktırcam şimdi.
Aklınızda olsun elinde çıkma baya katlanır ayna var.Tedarik edebilirisiniz.
Katlanır ayna fiyatı ne kadar?

Aracınız
sıfır fiyat honda izmir çamkıran evran hanım 700-750 gibi dedi ama montaj dahil değildi galiba tel. açmanız lazım.
ben bursadan 950 tl ye almıştım.
bu bostancıdan 2. el olarak alırsanız da 500-600 arası oluyor.

Geri