Honda civic fc5 1.6 ivtec hava filtresi

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba fc5 1.6 ivtec için hava filtresi alabileceğimiz bir site veya satıcı var mı zira mann, mahle, hummel gibi kaliteli firmalar üretmiyor sizlerin alıp kullanıp memnun kaldığınız sorun yaşamadığınız ürün varsa lütfen cevaplarınızı bekliyorum

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yanlış hatırlamıyorsam @ugurozer Blueprint kullanmış ve memnun kalmıştı, malzeme kalitesi olarak Blueprint'in de iyi bir marka olduğunu düşünüyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam @ugurozer Blueprint kullanmış ve memnun kalmıştı, malzeme kalitesi olarak Blueprint'in de iyi bir marka olduğunu düşünüyorum.
Evet ben 1.5 aracımda yağlı yapıda blueprint kullandım 2 filtreyi (Honda ve blueprint) yan yana inceledim kalitede fark göremedim. Yeni filtre de blueprint sipariş verdim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam blueprint honda ingiltere üretimi için parça tedarikçisi hem aldığınız filtre yağlı olması gereken çok iyi tercih ben 1.6 için arıyorum blueprint üretmiyor geçenlerde bosch üretiyor demişlerdi car servisine soracam bakalım varsa kalitesi nasıl

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri