Honda Civic FC5 Arka Havalandırma Çıkışı

Aracınız
Civic FC5 2019
Aliexpress'te gezerken şu ürünle karşılaştım https://tr.aliexpress.com/item/4000231248751.html?spm=a2g0o.cart.0.0.19953c00bBJVh7&mp=1 Güzel bir düşünce almak isterim çünkü arka havalandırmaya ihtiyacım var. Montajı biraz zahmetli bu ürünü alsak nerede montaj ettirebiliriz? Montajı temiz yapabileceğine inandığınız yerler var mı?Ön koltuklar orta konsol ve konsolun ön kısmı tamamen sökülüyor ön orta kısımdan geçen klima sistemine ek yapılıyor.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aslında montaj malzemelerini görünce pekte zor bir işleme benzemiyor, ama montaj için biraz zaman harcamak gerekiyor.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bunun montaj videosunu izledim, orijinal hava kanalı kesilerek orta hava kanalı bağlanıyor. Birleştirmelerde bantlama gibi amatörce materyaller kullanılıyor. Açıkçası ben bağlantılarını beğenmedim. İlerleyen yıllarda mutlaka trim seslerine ve hava kaçaklarına sebep olup ısıtma - soğutma performansını negatif anlamda etkileyecektir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bunun montaj videosunu izledim, orijinal hava kanalı kesilerek orta hava kanalı bağlanıyor. Birleştirmelerde bantlama gibi amatörce materyaller kullanılıyor. Açıkçası ben bağlantılarını beğenmedim. İlerleyen yıllarda mutlaka trim seslerine ve hava kaçaklarına sebep olup ısıtma - soğutma performansını negatif anlamda etkileyecektir.
Aynı kaygıları taşıdığımdan yardımcı olabilecek,temiz işçilik çıkarabilecek profesyonel bir yer arıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aynı kaygıları taşıdığımdan yardımcı olabilecek,temiz işçilik çıkarabilecek profesyonel bir yer arıyorum.
Bunun montajını daha önce yapan yoktur hocam servıse sorun bi

Birde ek yerleri ni bantla değilde plastık kaynağı ıle yapılabılırse sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri