Honda Civic fc5 ayna kapağı

mturker

Özel Üye
Merhaba ,
Dün ön tampon alt turbo ekini piano black boyanması için kaportaciya bıraktım sorunsuz bir şekilde boyandı,
Lakin aracın sağ yolcu taraf aynasını giriş çıkışta vurmuşlar çerçeve biraz ayrılmış bunu yerinine oturtmanin yolu varmı? biraz uğraştım elimde kalir diye güç uygulamadim çünkü güç istedi gibi geldi bana. Yada karşılıkları birbirini karşılamadı ondan oturtamadim.
Not; Kaportaciya video ve fotoğrafla bildirim yaptım getir yaparız dedi , mesafe ve zamanda dolayı kendim çözmek istedim. IMG-20230203-WA0035.jpg

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba ,
Dün ön tampon alt turbo ekini piano black boyanması için kaportaciya bıraktım sorunsuz bir şekilde boyandı,
Lakin aracın sağ yolcu taraf aynasını giriş çıkışta vurmuşlar çerçeve biraz ayrılmış bunu yerinine oturtmanin yolu varmı? biraz uğraştım elimde kalir diye güç uygulamadim çünkü güç istedi gibi geldi bana. Yada karşılıkları birbirini karşılamadı ondan oturtamadim.
Not; Kaportaciya video ve fotoğrafla bildirim yaptım getir yaparız dedi , mesafe ve zamanda dolayı kendim çözmek istedim. Ekli dosyayı görüntüle 270403

Hocam çok geçmiş olsun.... Videoyu bi incele... İyi günler...

Son karar tabiki sizin. Saygılar

mturker

Özel Üye
Hocam çok geçmiş olsun.... Videoyu bi incele... İyi günler...

Tesekkurler,
Evet baktım buna ayrıca teşekkür ederim,
Plastik aletler yok bende bir tek onlar eksik
Bı kastirma var sanırım akşam akşam ZOrlamak
İstemedim gündüz gözüyle tekrar bakicam, olmadı kaportaciya vericem zaten ayna kapağı da surtunmus, boyanacak, onun hatası.
İyi günler.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Tesekkurler,
Evet baktım buna ayrıca teşekkür ederim,
Plastik aletler yok bende bir tek onlar eksik
Bı kastirma var sanırım akşam akşam ZOrlamak
İstemedim gündüz gözüyle tekrar bakicam, olmadı kaportaciya vericem zaten ayna kapağı da surtunmus, boyanacak, onun hatası.
İyi günler.

Tmm hocam geçmiş olsun.... Ben aldım o turuncu setten...bi ara tamponu sökmek için...sonra vazgeçtim tamponu sökmeyi....Duruyor arabanın içinde.... Senin elinden iş gelir bence al o turuncu setten...

mturker

Özel Üye
Tmm hocam geçmiş olsun.... Ben aldım o turuncu setten...bi ara tamponu sökmek için...sonra vazgeçtim tamponu sökmeyi....Duruyor arabanın içinde.... Senin elinden iş gelir bence al o turuncu setten...

Evet elimden iş geliyor ama cam ayna olunca hassaslari baktım olmiycak gibiyse zorlamiyorum geri kalan bütün herşeyi halledebilirim.
Evet alicam aklımda bakalım ne zamana kısmet.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Evet elimden iş geliyor ama cam ayna olunca hassaslari baktım olmiycak gibiyse zorlamiyorum geri kalan bütün herşeyi halledebilirim.
Evet alicam aklımda bakalım ne zamana kısmet.

Evet hocam ayna biraz hassas bölge dikkat etmek lazım...Risk almayayım kırmayayım diyorsanız profesyonel yardım almak mantıklı...İyi günler..

mturker

Özel Üye
Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
fotografa göre köşe kısmında acılma var sadece
elinizle o köşeyi sertçe birşetirin altında tırnak var oturacaktır eger oturmuyorsa kapagı komple cıkartıp tekrar takmak çözüm. ilk defa sökeceginiz için ayak kırma ihtimaliniz yuksek.

mturker

Özel Üye
fotografa göre köşe kısmında acılma var sadece
elinizle o köşeyi sertçe birşetirin altında tırnak var oturacaktır eger oturmuyorsa kapagı komple cıkartıp tekrar takmak çözüm. ilk defa sökeceginiz için ayak kırma ihtimaliniz yuksek.
Evet dediğiniz gibi biraz uğraştım ilmini bilmeyince bıraktım.
kaportaci halletti, Sonuçta onun hatasiydi.
Teşekkürler açıklama ve öneriniz için.
İyi günler.

Geri