Honda Civic fc5 exe anahtarı çok cizildi (fotoğraflı)

Herkese merhaba. Exe donanım aracının anahtarının H olan kısmı çok çizildi. Bir çözümü var mı her baktığımda gözüme batıyor. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Verdiğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Anahtarın fotoğrafı

https://i.hizliresim.com/MD9b0k.jpg

Herkese merhaba. Exe donanım aracının anahtarının H olan kısmı çok çizildi. Bir çözümü var mı her baktığımda gözüme batıyor. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Verdiğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Anahtarın fotoğrafı

https://i.hizliresim.com/MD9b0k.jpg
Anahtar için kılıflar var onlardan kullanabilirsin. Birçok rengi var. Ben o şekilde kullanıyorum. Hiç çizik olmadı.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kılıfı alacağım. Ama benim derdim anahtardakini çizikleri gidermek. Pasta cila gibi bi yöntemle gider mi acaba. Youtube de birisi cami çizik saati pasta cilanyapar gibi bir yöntemle sıfır gibi yapıyordu. Şimdi bulamıyorum o videoyu.

artuc

0
Aracınız

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Kılıfı alacağım. Ama benim derdim anahtardakini çizikleri gidermek. Pasta cila gibi bi yöntemle gider mi acaba. Youtube de birisi cami çizik saati pasta cilanyapar gibi bir yöntemle sıfır gibi yapıyordu. Şimdi bulamıyorum o videoyu.

Pasta ile deneyin işe yarayabilir :eek:k:

zero

0

pasta-cila benzeri ürünler vites kenarındaki çizikleri de alır mı acaba? kumandanın malzemesine çok benziyor. deneyen oldu mu hiç?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri