Civic FC5 Honda Civic FC5 ve FK7 Root- Uygulama Yükleme Video İzleme

gazi06

0
Aracınız
Honda Civic FC5 ve FK7 Root- Uygulama Yükleme Video İzleme

Onu da yaptim. Ama olmuyor bir turlu galiba honda bir surumde engellemis 3.parti uygulama yukleme olayini

Hocam root attıktan sonra istediğiniz uygulamayı yükleyebilirsiniz 2016 ve 2017 modellerinin hepsinde de denenmiş bir yöntemdir. Sadece android den az buçuk anlamak gerek güncelleme yapsanız dahi recovery yaptınız da ilk haline dönersiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

gazi06

0
Aracınız
Honda Civic FC5 ve FK7 Root- Uygulama Yükleme Video İzleme

Onu da yaptim. Ama olmuyor bir turlu galiba honda bir surumde engellemis 3.parti uygulama yukleme olayini

Sistem menüsüne girin oradan ayrıntılı Bilgi menüsüne girin en sonda yer alıyor. Daha sonra ayarlardan sıfırlama işlemini yapın.

iPhone cihazından CivicTR mobile app

baxi

0
Aracınız
Root olayını hallettim uygulama yukleyebiliyorum ancak yüklediğim video oynatici uygulamalarda görüntü alamıyorum. Sadece ses var. Acaba atladığım bişeymi var

VIA_A1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Goksun

0
Aracınız
hocam bir tek son aşamada takıldım. cmd ile nasıl yüklüyoruz daha detaylı anlatabilir misin?

Goksun

0
Aracınız
Cmd komut yazmadan once Yüklemek istediğin apk dosyasını root-honda-master klasörüne atıyorsan olması lazım.

VIA_A1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yukarıda anlatıldığının aynısını yaptım.dosyanın içine attm apk dosyasını cmd komutuyla install.bat youtube.apk yazıyorum enter yapıyorum error veriyor resimdeki gibi.honda ekranında da bir yazılar çıkıp kayboluyor ama uygulama yüklenmiyor. yok mu anlayan hocam en sonunda takıldık işin.

Geri