Civic FC5 Honda Civic FC5 ve FK7 Root- Uygulama Yükleme Video İzleme

selam arkadaşlar

Error hatasını nasıl geçtiniz, şuan orada takıldım. root-honda-master klasörüne kopyaladığım Spotify.apk dosyasını cmd komut yoluyla install.bat Spotify.apk yazıyorum ve sonunda goksun arkadaş gibi error yazısıyla karşılaşıyorum yardımcı olurmusunuz :)

5ee4a6ccac3bdeaa36eb2bc8cda05261.jpg
94911f8765320208d9bc85e744f3ec7d.jpg

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gazi06

0
Aracınız
Root olayını hallettim uygulama yukleyebiliyorum ancak yüklediğim video oynatici uygulamalarda görüntü alamıyorum. Sadece ses var. Acaba atladığım bişeymi var

VIA_A1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sadece es file dosya yöneticisi ile görüntü alabilirsiniz birde online olarak YouTube çalışıyor. Kurduktan sonra cihazı menü ve power tuşuna basılı tutup yeniden başlatın

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gazi06

0
Aracınız
selam arkadaşlar

Error hatasını nasıl geçtiniz, şuan orada takıldım. root-honda-master klasörüne kopyaladığım Spotify.apk dosyasını cmd komut yoluyla install.bat Spotify.apk yazıyorum ve sonunda goksun arkadaş gibi error yazısıyla karşılaşıyorum yardımcı olurmusunuz :)

Error hatasının nedenleri
Kullandığınız laptop win10 olması lazım
Güncel Java kurulu olması lazım
Cmd komutunu honda-root-master klasöründe çalıştırmanız lazım
Komutu doğru yazmanız lazım (install.bat uygulama.apk)

Eger tüm bunlar doğruysa ve hala hata alıyorsanız son olarak usb ile pc ye bağlantı yaparken sürücü yükleme sesi gelmesi lazım gelmiyorsa aygıt yöneticine girip soru işareti olan sürücüyü sağ tıklayıp honda klasörünü göstererek manuel güncelleme yapınız.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Goksun

0
Aracınız
selam arkadaşlar

Abi dosyanin icine attigin apk dosyasinin ismi sadece spotify olsun. Ben ismi spotify.apk diye yazmisim ondan olmadi.

Çok teşekkür ederim ilginize. Java güncellemesi yaptım sorun halloldu. Bir yıldır içinden çıkamadığım bir konuydu gazi arkadaş ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri