Civic FC5 Honda Civic FC5 ve FK7 Root- Uygulama Yükleme Video İzleme

gazi06

0
Aracınız
Bu konuda güzel uygulamaları da paylaşabiliriz. www.cmdroid.com honda için uyarlanmış uygulamalar mevcut.

Hocam onları daha önce denedim. Cihazın Rami çok düşük fazla uygulama kurmaya gelmiyor. İşimizi görecek 3-5 uygulama yeterli olacaktır. Amaç zaten video oynatabilmekti. Yine de işe yarar güzel uygulamaları paylaşalım Ben Google drive işe yarar uygulamalar buldukça yüklüyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Goksun

0
Aracınız
OBDII cihazi aldim bluthooth ile calisan fakat aracin bluthooth unda gozukmuyor. Telefonum goruyor. Nasil hallederim onu ? [MENTION=9238]gazi06[/MENTION]

gazi06

0
Aracınız
OBDII cihazi aldim bluthooth ile calisan fakat aracin bluthooth unda gozukmuyor. Telefonum goruyor. Nasil hallederim onu ? [MENTION=9238]gazi06[/MENTION]

bluetooth elm327 malesef cihaz görmüyor. Mecburen wifi olması lazım, baya uğraştım ama tanıtamadım bt elm327 yi.

wifi elm327 obd2 alıp Torquee eşiginde kullanabilirsin.

Selam arkadaşlar

Ekranın hafızası çok az spotify müziklerimi yüklemek istiyorum ama yarısı inmeden hafıza doldu usb takıp hafızayı genişletmek mümkün mü acaba dosya yöneticisi yüklemeye çalıştım ama hata veriyor yükleyemedim.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gazi06

0
Aracınız
Selam arkadaşlar

Ekranın hafızası çok az spotify müziklerimi yüklemek istiyorum ama yarısı inmeden hafıza doldu usb takıp hafızayı genişletmek mümkün mü acaba dosya yöneticisi yüklemeye çalıştım ama hata veriyor yükleyemedim.

spotify de harici bellegi ayarlayıp kayır yapamıyor musunuz. Dahili hafızayı genişletmenin şuan için bir yolu yok :D

Telefondan baktığımda depolama seçeneği var ama arabada o seçenek nedense çıkmıyor müzikleri indirmek istediğimde ana belleğe yüklemeye çalışıyor oda tüm alanı dolduruyor yarısını bile yükleyemiyorum ?

gazi06

0
Aracınız
e08d5028aeffbfda956e5159053d86cc.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Goksun

0
Aracınız
spotify uygulması ve honda permissions uygulaması çalışmıyor bende. basıyorum açılmadan kapanıyor geri. [MENTION=9238]gazi06[/MENTION]

Geri