Honda cıvıc fc5

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar herkese iyi günler diliyorum 2021 Şubat ayında aldığım Honda cıvıc eco LPG Li fc5 kasa aracım henüz 4 aylık olup bütün arıza ışıklarını yakarak LPG nin 4.cü enjektöründen arıza verdi bunun üzerine servise gittim LPG ile anlaşmalı olan yerlerine Kartal oto sananiyeye yönlendirildim gittim parçayı söktüler ufak bir parça için 20 gün beklemem gerektiğini söylediler Honda’nın henüz 2000 km de ki aracında arıza verip ve sorunu anında müdahale etmeyip beni 20 gün madur etmesi gerçekten çok şaşırtıcı aracı satana kadar garantili herşeyi bize ait denilirken aracı aldıktan sonra bu kadar ilgisiz alakasız davranmalı beni hayal kırıklığına uğrattı.LPG Li olarak az yakıt tüketimi için aldığım ve sürekli binmek zorunda kaldığım araca benzinde kullanarak mağduriyet yaşamaktayım

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar herkese iyi günler diliyorum 2021 Şubat ayında aldığım Honda cıvıc eco LPG Li fc5 kasa aracım henüz 4 aylık olup bütün arıza ışıklarını yakarak LPG nin 4.cü enjektöründen arıza verdi bunun üzerine servise gittim LPG ile anlaşmalı olan yerlerine Kartal oto sananiyeye yönlendirildim gittim parçayı söktüler ufak bir parça için 20 gün beklemem gerektiğini söylediler Honda’nın henüz 2000 km de ki aracında arıza verip ve sorunu anında müdahale etmeyip beni 20 gün madur etmesi gerçekten çok şaşırtıcı aracı satana kadar garantili herşeyi bize ait denilirken aracı aldıktan sonra bu kadar ilgisiz alakasız davranmalı beni hayal kırıklığına uğrattı.LPG Li olarak az yakıt tüketimi için aldığım ve sürekli binmek zorunda kaldığım araca benzinde kullanarak mağduriyet yaşamaktayım
Öncelikle geçmiş olsun. Servis dışında bir işletmeye yönlendirilmeye çok sinirleniyorum. Bu araca o kadar para veriyoruz, tüm parçaları Honda Türkiye garantisi altında deniyor, problem çıktığında BRC bayisine yönlendiriyorlar. Olacak iş değil. İlk bakımımda lpg filtrelerinden büyük olanı değiştirmişler, küçük olanı değiştirmemişler. Kendilerini uyardım, eksik iş yapılmış dedim, o zaman sizi BRC bayisine yönlendirelim onlar değiştirir dediklerinde bende şarteller attı. Ne olursa olsun benim muhatabım Honda. Ben dışarıda hiçbir bayiye gitmem. Eğer araç başka yere gidecekse bile siz götüreceksiniz dedim. Bunun üzerine iki gün sonraya randevu verip filtreyi servise getirtip önümde değiştirdiler. Servislerde geri adım atmayın, haklı olduğunuz konularda problem çıkaran müşteri olun. Başka dilden anlamıyorlar.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2013 yılında FB7yi ilk aldığımda bende benzer durumla karşılaştım, Ankara Efe montaji "Prinsci Memduh" dükkan isimli bir yere yaptırmıştı ve serviste o dönem LPGden anlayan elemanları yoktu, yol ayarı için istemeye istemeye LPGciyi bulup ayar yaptırmıştım (LPGci ilgiliydi şükürki).
Ama o günden sonra Ankara Efe'ye hiçbir bakım ve tamirata gitmedim :)
İşin komiği sonradan montaj kaynakli araçta LPGden atma sorunu basgosterdiginde Ankara'daki diğer bayi (Bora)ilgilendi ve sorunu çözdü.
Kısacası servislerin bu gibi hususlarda müşteriye yaklaşımı çözüm konusunda ciddi etkili.

Geri