Honda Civic Fc5'te Çerçeve ile farklı marka multimedya kullanımı

• Konuyu başlatan Silinen üye 11736
  • Başlangıç tarihi
S

Silinen üye 11736

Guest
Merhaba,

Pioneer ya da Sony çok kaliteli cihazlar var. Fakat araçlarımız ile birebir uyumlu değil çerçeve ile bu cihazlardan kullanan var mıdır? Car play ya da Android Auto desteği sunan bu cihazlar konusunda ne dersiniz? Çerçeveli bir cihaz gördüm hepsiburada sitesinde fc5 için ama 3833 TL'lik fiyatı yüksek geldi. Çin'den aftermarket cihazlar genelde gümrüğe takılabiliyor. Tesla ekran alıyorsun koltuk ısıtma çalışmıyor. 9" cihaz alıyorsun direksiyon kumandası sıkıntı çıkarıyor deniliyor, hepsi park sensörü destekler mi belli olmuyor. Bunlar bir çok kullanıcının başından geçenler. Executive orjinal ekranı olanlar bile çıkarıp aftermarket cihaz takabiliyor. Çıkma orjinal exe ekran bulunur mu bu da ayrı bir konu olur sanırım. Bu ekran elegance uyum sağlar mı? Genel bir konu olsun bu tarz meseleleri konuşalım herkesin bu konularda fikri vardır.

Saygılarımla.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kesinlikle katiliyorum size. Kaliteli bir markanin cerceve ile kullanilan modeli olursa sanirim cogu elegance ve exe sahipleri alir. Konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar bizleri aydinlatacaktir.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba,

Pioneer ya da Sony çok kaliteli cihazlar var. Fakat araçlarımız ile birebir uyumlu değil çerçeve ile bu cihazlardan kullanan var mıdır? Car play ya da Android Auto desteği sunan bu cihazlar konusunda ne dersiniz? Çerçeveli bir cihaz gördüm hepsiburada sitesinde fc5 için ama 3833 TL'lik fiyatı yüksek geldi. Çin'den aftermarket cihazlar genelde gümrüğe takılabiliyor. Tesla ekran alıyorsun koltuk ısıtma çalışmıyor. 9" cihaz alıyorsun direksiyon kumandası sıkıntı çıkarıyor deniliyor, hepsi park sensörü destekler mi belli olmuyor. Bunlar bir çok kullanıcının başından geçenler. Executive orjinal ekranı olanlar bile çıkarıp aftermarket cihaz takabiliyor. Çıkma orjinal exe ekran bulunur mu bu da ayrı bir konu olur sanırım. Bu ekran elegance uyum sağlar mı? Genel bir konu olsun bu tarz meseleleri konuşalım herkesin bu konularda fikri vardır.

Saygılarımla.

Ben Çin den aldım direksiyon kumandası sorunu hiç yaşamadım, kaliteli cihazlar alınabilir ancak araç ile uyumlu çalışma olasılığı düşük. Dolar kuru düşük iken cihazı aldım dediğiniz gibi gümrüğe takıldı parasını ödedim satıcıdan aldığım iade ile fiyat gayet uyguna geldi.

https://www.civictr.com/threads/aliexpress-multimedya-montaj-ve-inceleme.11083/

S

Silinen üye 11736

Guest
Cihazınıza android auto kurdunuz mu ya da apple car play dongle taktınız mı çalışıyor mu, ön park sensörleri ekranda görebiliyor musunuz sadece sesli uyarı mı veriyor @NoFeaR

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Cihazınıza android auto kurdunuz mu ya da apple car play dongle taktınız mı çalışıyor mu, ön park sensörleri ekranda görebiliyor musunuz sadece sesli uyarı mı veriyor @NoFeaR

Ön park sensör görseli çalışıyor, andorid auto kurmadım ama kurmuş olsam sorun yaşayacağımı düşünmüyorum.

S

Silinen üye 11736

Guest
Valla imkanınız olursa deneyin biz de öğrenmiş oluruz, sonuçta bu özellik var diye satılan cihazlar oldukça pahalı oluyor @NoFeaR

S

Silinen üye 11736

Guest
Win ce cihaz alan oldu mu fc5ine genelde android piyasaya hakim fakat navigasyon yazılımları için en stabil çalışma win ce'de deniliyor. Kullanan varsa yorum alırsak bilgi sahibi olmuş oluruz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Win ce cihaz alan oldu mu fc5ine genelde android piyasaya hakim fakat navigasyon yazılımları için en stabil çalışma win ce'de deniliyor. Kullanan varsa yorum alırsak bilgi sahibi olmuş oluruz.

Fb7 aracım da win-ce vardı kesinlikle önermiyorum kullanımı çok kısıtlı ayrıca ayarlarına vs. erişimi çok zor.

S

Silinen üye 11736

Guest
Proclipusa.com dan ipad ya da ipad mini ya da farklı bir tablet için aparat alan oldu mu, miniindash.com.br sitesinde ipad mini çerçevesi var 190 $. Fiyatlar bir çerçeve ya da aparat için çok gibi malzemelerinde çok bir özelliği yok yapılabilir gibi duruyor.

Geri