Honda Civic fd6 1600-1800 arası devirlerde titreme

Aracınız
Civic FD6 2007
Selam arkadaşlar
2007 model elegance aracımı yeni aldım.Arabamda 1600-1800 arası devirlerde titreme var.Bakim yaptırdım artı sibop ayarı-motor kulağı-şanzuman yağı-kelebek temizliği-lpg sistemi hepsi yapıldı ama hala sorun devam ediyor.Böyle bi şeyle karşılaşan var mı bide öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
Kod:

Aracınız
Civic FD6 2007
merhabalar, bende fc5 var. 1200-1500 devir arası titreme var. aynı zamanda farklı bir ses te geliyor. çözüm bulabildiniz mi?

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Maalesef bulamadık bir tek elektrik tesisatı kaldı onuda uğraşmıycam araca binen kimse hissetmiyor zaten bende boşverdim artık bu şekilde biniyorum

Aracınız
Civic FD6 2010
Motor kulakları orijinal mi , emin olabilir misiniz? Özellikle sağ yağlı motor kulağı. Ben yan sanayi ile değiştirmiştim ve akabinde dediğiniz düşük devirlerde motor titresimi hissediyorum (kışın biraz daha bariz). Orijinalinin 1/4 fiyatına alınca hoşgörmüştüm.

Aracınız
Civic FD6 2007
merhabalar, bende fc5 var. 1200-1500 devir arası titreme var. aynı zamanda farklı bir ses te geliyor. çözüm bulabildiniz mi?

Motor kulakları orijinal mi , emin olabilir misiniz? Özellikle sağ yağlı motor kulağı. Ben yan sanayi ile değiştirmiştim ve akabinde dediğiniz düşük devirlerde motor titresimi hissediyorum (kışın biraz daha bariz). Orijinalinin 1/4 fiyatına alınca hoşgörmüştüm.

Onları da denedik hiç bı değişiklik olmadı

Aracınız
Civic FC5 2019
bugün yetkili servise gittim, usta test sürüşü yaptı ve sıkıntının klimayla ilgili olduğunu söyledi. ben klima açık yada kapalı ses değişmiyor yine var dedim, cevap alamadım. kayış yada gergi bilmem nefsinde sıkıntı varmış. yaptırırsam yazarım
Onları da denedik hiç bı değişiklik olmadı

Geri