Honda Civic ies 98 klima Radyatörü

Ad Soyad
İbrahim Karayel
Aracınız
Civic EK
Arkadaşlar herkese merhabalar
Aracın klima radyatörü delik o o konuda eminim ama ustalara pek güvenemiyorum bana ön tampon sökülüp öyle yerinden çıkıcak dedi şöyle bi baktığımda aslında tamponu sökmeden yerinden vidaları söksek çıkacak gibi duruyor hiç söküp takan oldumu bu parçayı elim yatkındır aslında bu işlere.Delik yeride sunfix ve çelik macun ile tamir etmeyi düşünüyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Çözüm
Ben söktüm dostum tamponu sökmeden sökülüyor radyatöre gelen hortumları sök, tampon demirine radyatörün askı vidası var onu sök, radyatörün altında 2 vidası var onlarıda söktünmü yerinden çıkarırsın benimkinde delik vardı tamponu sökcez dediler ben söktürmeyip kendim sökmüştüm
Ad Soyad
İbrahim Karayel
Aracınız
Civic EK
Ben söktüm dostum tamponu sökmeden sökülüyor radyatöre gelen hortumları sök, tampon demirine radyatörün askı vidası var onu sök, radyatörün altında 2 vidası var onlarıda söktünmü yerinden çıkarırsın benimkinde delik vardı tamponu sökcez dediler ben söktürmeyip kendim sökmüştüm

Çözüm

MeToL

0
Elinizin girdigi gozunuzun gordugu yapilabilecegini dusundugunuz seyleri kendiniz deneyip sokun. Zaten klima radyatoru delik diyorsunuz. O baglantilari sokerken yalama yapmazsaniz hic bir sey olmaz korkmayin. Sokun ve goturun kaynak yaptirin en kotu. Olmazsa da yenisiyle degistirin. Yok tampon sokulecek yok gogusluk sokulecek internetten arastirin youtube da bir dunya video var. Ozel ekipman gerekmiyorsa eger boyle ustalardan uzak durun.

Geri