Civic FC5 Honda Civic Orjinal multimedia Honda hack

Bilgilendirme için teşekkürler.
YouTube seyir esnasında açılıyor mu? Yoksa el freni tadilatını mı yapmak gerekiyor?
Aslında onu tam olarak anlamam mümkün değil. Çünkü ben ilk olarak el freni tadilatı yaptırmistim. Usb den izleyebiliyordum youtube yukleyemedim. Ve browsersan acinca seyir halindeyken izlenmedigi icin Sonrasında youtube olmadı diye hackledim. Şuan her türlü çalışıyor sıkıntı yok.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bilgilendirme için teşekkürler.
YouTube seyir esnasında açılıyor mu? Yoksa el freni tadilatını mı yapmak gerekiyor?
Eğer Telefonunuz mirrrolink i destekliyor ise (samsung, lg, htc nin bir çok modeli gibi) cep telefonunuza floating apps uygulamasını indirip, araçta mirrolink i açarak internet tarayıcısı, youtube, video oynatıcı gibi programları aktif hale getirebilirsiniz.
Araba ekranında da aynen resimdeki gibi çalışıyor. Screenshot_20181209-114329_Car%20Mode.jpeg

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaslar ben root isini bilgisayar ile hallediyorum honda hack in root unu atiyorum youtube ve sesle yonlendirme yapilabilen yandex uygulamasini yukluyorum bazi ayarlamalar ile eski haline gore hicbir kasma yok. İstanbuldayim isteyen olursa yardimci oluyoruz.

Arkadaşlar merhaba dün aracıma YAZILIM yüklendi ve şuan araç giderken VİDEO izleyebiliyorum artık en önemlisi hiçbir KABLO bağlantısına dokunulmadı yanısıra WHATSAPP, YOUTUBE, YANDEX, HARİTALAR, NETFLİX de var Tavsiye Ederim, Yükletmek İsteyen Arkadaşlar size bu işi yapan arkadaşın numarasını verebilirim. 20181217_175551.jpeg20181217_175713.jpeg20181217_175725.jpeg20181217_175649.jpeg

SM-C9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ces

Özel Üye
Arkadaşlar merhaba dün aracıma YAZILIM yüklendi ve şuan araç giderken VİDEO izleyebiliyorum artık en önemlisi hiçbir KABLO bağlantısına dokunulmadı yanısıra WHATSAPP, YOUTUBE, YANDEX, HARİTALAR, NETFLİX de var Tavsiye Ederim, Yükletmek İsteyen Arkadaşlar size bu işi yapan arkadaşın numarasını verebilirim. Ekli dosyayı görüntüle 249609Ekli dosyayı görüntüle 249610Ekli dosyayı görüntüle 249611Ekli dosyayı görüntüle 249612

Herkesin aklındaki soruyu ben sorayım, performans kaybı var mı? :)

Performans kaybı olması için google tabanlı programlar olması lazım sorun olmuyor performans aynı kalıyor, ama websitesinden yüklemeler performansı düşürüyor. Denemeyin derim hem paranız gider hemde vaktinize yazık olur derim, en kolay en güzel yöntem bu. Düşünmeden yapın derim.

Herkesin aklındaki soruyu ben sorayım, performans kaybı var mı? :)
Performans kaybı olması için google tabanlı programlar olması lazım sorun olmuyor performans aynı kalıyor, ama websitesinden yüklemeler performansı düşürüyor. Denemeyin derim hem paranız gider hemde vaktinize yazık olur derim, en kolay en güzel yöntem bu. Düşünmeden yapın derim.

Memnun kalmaniza sevindim iyi gunlerde kullanin.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba dün aracıma YAZILIM yüklendi ve şuan araç giderken VİDEO izleyebiliyorum artık en önemlisi hiçbir KABLO bağlantısına dokunulmadı yanısıra WHATSAPP, YOUTUBE, YANDEX, HARİTALAR, NETFLİX de var Tavsiye Ederim, Yükletmek İsteyen Arkadaşlar size bu işi yapan arkadaşın numarasını verebilirim. Ekli dosyayı görüntüle 249609Ekli dosyayı görüntüle 249610Ekli dosyayı görüntüle 249611Ekli dosyayı görüntüle 249612

sadece yazılım mı yükleniyor kablo işlemine gerek kalmadan hareket halinde video izleyebiliyor muyuz. bide herhangi bir sorunda orjinal sisteme geri dönebiliyor muyuz acaba.. bide bu işlemin ücreti nedir

arkadaşın numarasını da atarsanız sevinirim

Geri