HONDA CİVİC SEDAN DİZEL TESLİM ALINMIŞTIR[emoji3]

Aracınız
Burunlarından kıl aldırmıyorlardı ya son donemde.. Tok satıcı oldular birkaç yıldır hocam oncesi ni de biliyoruz biz bunların. Fd6 aracımı 52den 46ya, Fb7 aracı mı 72den 64e dusurmuslerdi..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mert11

0
ilk sürüşümü bugün yaptım, dizele göre cidden içeriye gelen ses çok az. yolda hemen dikkatleri çekiyor, yakışıklı araba. tabi aldığımda arabayı tanıtan adam öyle bi hızlı anlattıki he he dedim. kitapçığı açıp biraz kurcalamak lazım. depoyu fulledim, yakıt sarfiyatını paylaşıcam sizlerle. araba 20 km de idi, bu normal mi? vites topuzunu çevreleyen metale benzeyen aksamda çizik vardı, servis yetkilisi son kontrolde gözden kaçmış dedi. 1000km bakımında rötuş yapalım boya ile hiçbirşey belli olmaz dedi. parçayı değilştirmek istemedim yeni aracı söktürmek sıfır araçta hoşuma gitmedi. şimdilik nazar boncuğu olarak duruyor. son olarak bizim aracın güvenlik donanımı nasıl arkadaşlar? alarm gereklimi sizce?

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin. ufak şeylere takılmayın. Güzel araç Honda civic dizel için çok geç kaldı.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ilk sürüşümü bugün yaptım, dizele göre cidden içeriye gelen ses çok az. yolda hemen dikkatleri çekiyor, yakışıklı araba. tabi aldığımda arabayı tanıtan adam öyle bi hızlı anlattıki he he dedim. kitapçığı açıp biraz kurcalamak lazım. depoyu fulledim, yakıt sarfiyatını paylaşıcam sizlerle. araba 20 km de idi, bu normal mi? vites topuzunu çevreleyen metale benzeyen aksamda çizik vardı, servis yetkilisi son kontrolde gözden kaçmış dedi. 1000km bakımında rötuş yapalım boya ile hiçbirşey belli olmaz dedi. parçayı değilştirmek istemedim yeni aracı söktürmek sıfır araçta hoşuma gitmedi. şimdilik nazar boncuğu olarak duruyor. son olarak bizim aracın güvenlik donanımı nasıl arkadaşlar? alarm gereklimi sizce?

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

metale benzeyen kısımda değil de benimki p r n d s göstergelerinin olduğu yerde piano black kısım yani fena halde çizildi aslında o kadar aşındıracak bir sebep de bulamadım tahminim şarj kablosu sürekli temas ediyor bi başlık açabilirim o parça için çok sinir bozucu piano black kısımlara film çekmeni öneririm

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri