Honda Civic Si modifiye yardım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Egzos teferruat, araç kaça geldi onu merak ettim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.
Açıkcası egzoz fazla bir şey tutmadı orjinal egzozunu kullanamadığım için egzoz sökülüp normal egzoz takıldı fiyatı ise 1500 tl aracı getirme noktasında ise aracım 2018 model 2018 yılında üretilen civic si lerde 2.4 motor seçeneği bulunmıyor bu yüzden yine sıfır ama 2017 üretimli bir motor var aracımın üstünde kumaş si yazılı yarış koltukları vardı bende aile arabası olarak aldığım için ( performansı çok sevdiğim için tercihim civic si ) fc5 lerdeki deri koltukları ile değiştirdim aracın orjinalinde 6 ileri manuel vites bulunmakta idi yine bu şekilde üsütndeki şanzıman sökülüp otomatik vitesli şanzıman takıldı ne kadara mal oldu derseniz aracın boş hali 19.000 dolar idi bana maliyeti 47.500 dolar oldu

bestoo

0
Aracınız
Açıkcası egzoz fazla bir şey tutmadı orjinal egzozunu kullanamadığım için egzoz sökülüp normal egzoz takıldı fiyatı ise 1500 tl aracı getirme noktasında ise aracım 2018 model 2018 yılında üretilen civic si lerde 2.4 motor seçeneği bulunmıyor bu yüzden yine sıfır ama 2017 üretimli bir motor var aracımın üstünde kumaş si yazılı yarış koltukları vardı bende aile arabası olarak aldığım için ( performansı çok sevdiğim için tercihim civic si ) fc5 lerdeki deri koltukları ile değiştirdim aracın orjinalinde 6 ileri manuel vites bulunmakta idi yine bu şekilde üsütndeki şanzıman sökülüp otomatik vitesli şanzıman takıldı ne kadara mal oldu derseniz aracın boş hali 19.000 dolar idi bana maliyeti 47.500 dolar oldu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
47500 dolar şu an 271bin TL yapıyor. =) Az daha zorlasan Türkiye'den direk Typer alırmışsın hocam. Hayırlı uğurlu olsun. Fikir açısından Ahmet bey benim konuyu örnek atmış sağolsun, daha detaylı bakmak istersen şöyle bir konu var.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Japonyadaki fabrika mı yaptı bu bahsettiğiniz tüm işlemleri ?

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Evet japonya yaptı özel istek üzerine türkiyede bu iş için japonya ile görüşmemizi sağlayan bir honda bayisi var bu sayede yaptırdık
o kadar işlem yaptırmışsınız japonya'da keşke deseydiniz orjinal Type-R tamponlarını takıp gönderselerdi.
Böyle aksesuar arayaşına girmeseydiniz hiç TR de

CivicTR ailesine bir sorum olacak bende 2.4 380 hp ( yazılımlı hali 410 hp ) bir civic si var bu araca ne gibi modifikasyonlar yapabilirim body kit olarak?
Spolier, siyah marşpiyeler, ön lip, köpek balığı sırtı ve cam filmi var.

İstanbul güneşli de Acar tuning var orda bulursun ,geçen gittim vardı orda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
o kadar işlem yaptırmışsınız japonya'da keşke deseydiniz orjinal Type-R tamponlarını takıp gönderselerdi.
Böyle aksesuar arayaşına girmeseydiniz hiç TR de

Ama arac gercekten şaheneymiş ya ne BMW si ne Mercedes i hiç bişi dinlemez valla

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri