Honda Civic, Sıfır, Double Teyp, Navigasyon

ercix

0
Arkadaşlar acil değerli fikirlerinize ihtiyacım var cihaz soling SL 962L marka model garantisiz sıfır geri görüş kamerası desteklemiyor 7 inç hd kristal ekran 400 tl ye alınır mi

Aracınız
hocam elektronik alet biraz şans işi 1000 taneye birşey olmaz 1001 inci bozulur. Siz alırken bunu test etmeniz gerekir onu nasıl yapacaksınız. Yoksa al gitsin fiyat uygunsa. piyasadan aşşağıdaysa tabi.

sağlamlığını garanti ediyorsa veya birlikte taktırabileceksiniz kal gitsin.

ercix

0
Almaya karar verirsem istanbulda arkadaşım bakıp test edecek sıfır cihaz ama marka pek yaygın değil daha doğrusu bu işi yapanlar dahi ilk kez duydum diyor geri görüş kamerası desteklemiyor olması büyük eksiklik çok kararsizim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=831]ercix[/MENTION]

Hocam bence rakam güzel, riske atmak sizin elinizde.

Aracınız
avgo diye bir ürün var yeni piyasaya giriyor 1000tl civarlarına montaj dahil alınıyor. Onu biraz araştırın ıstersenız geri gorus vs hepsi var. SOnucta kullanılıcak bır ürün çok kısmaya gelmez benim eskisi cok yavastı katil ediyordu. Menusude vcd playerden mp3 dinleme menusu gibi cince yazardı. Buda onlardansa hic tavsiye etmem ama bendekinde geri gorus tv vardı.

ercix

0
avgo diye bir ürün var yeni piyasaya giriyor 1000tl civarlarına montaj dahil alınıyor. Onu biraz araştırın ıstersenız geri gorus vs hepsi var. SOnucta kullanılıcak bır ürün çok kısmaya gelmez benim eskisi cok yavastı katil ediyordu. Menusude vcd playerden mp3 dinleme menusu gibi cince yazardı. Buda onlardansa hic tavsiye etmem ama bendekinde geri gorus tv vardı.
Teşekkürler tavsiyen için markalı lisanslı navigasyonu olan garantili Ürün almaktan yanayım bende avgo olur navimex navix Navimate olur bakalım kısmet

Aracınız
Rıca ederim benim araçta cylone var. Navigasyonsuz alsaydım Avgo taktırcaktım fiyat performans olarak en iyi o demisti ustam. Necvox suan piyasadaki en pahallı cıhazda bildigim kadarıyla.

Aracınız
Rıca ederim benim araçta cylone var. Navigasyonsuz alsaydım Avgo taktırcaktım fiyat performans olarak en iyi o demisti ustam. Necvox suan piyasadaki en pahallı cıhazda bildigim kadarıyla.

Bende necvox platinum var guzel
Kullanışlı cihaz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri